1.FC Žamberk | PU: FK Letohrad B – 1. FC Žamberk 29.2.2020
561
single,single-post,postid-561,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

29 Úno PU: FK Letohrad B – 1. FC Žamberk 29.2.2020

FK Letohrad B – 1. FC Žamberk 4:0 (1:0)

 

Sestava Žamberk:

Hubálek Tomáš –

Vaňous Petr (65. Chládek Petr), Stejskal Jakub, Molnár Jakub (80. Kos Libor), Janata Daniel (46. Franke Lukáš) –

Dušek Radim (46. Kotyza Tomáš), Jírů Jaroslav, Trejtnar Jiří, Bartoš Filip (46. Hynek Michal) –

Huška Pavel (65. Anikieiev Vitalii), Hauptmann Patrik

 

V sobotu 29. 2. 2020 jsme na umělé trávě v Letohradu nastoupili ke svému 4. přípravnému utkání. Soupeřem nám byl místní B tým doplněný o 2 hráče A týmu. Tak jako v předchozích přípravných utkáních jsme nezachytili začátek zápasu. Hned v první minutě zápasu se domácí dostali do dvou vyložených příležitostí, které však neproměnili. To však naše hráče neprobralo a Letohrad se brzy dostal do vedení. Domácí začátek zápasu nabudil a po zbytek 1. poločasu byl Letohrad lepším týmem. Žamberští se v prvním poločase k ohrožení domácí branky dostávali pouze sporadicky.

Do druhého poločasu oba týmy vystřídali a naši hráči měli více ze hry. Drželi jsme více míč na svých kopačkách a dostávali se i k ohrožení domácí branky. Svoje šance jsme však nezakončovali přesně a měli i trochu smůly, když jsme 3x trefili břevno. I přes mírné zlepšení mezihry jsme však dělali velké chyby v obrané fázi a rozehrávce a dávali tak domácímu týmu tak dávali možnost k rychlým brejkům. Domácí 3 z nich proměnili a zvýšili tak na konečných 4:0.

 

440