1.FC Žamberk | Bambiny dobyly Prahu
1356
single,single-post,postid-1356,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

24 Kvě Bambiny dobyly Prahu

Naše nejmenší děti vyrazily na fotbalovou misi do našeho hlavního města a rozhodně se neztratily. Některé týmy se určitě musely podívat na mapu, aby zjistily odkud jsou takové šikovné děti :-))

Dne 23.5.2020 se náš tým nejmenších fotbalistů 1.FC Žamberk Bambiny ročníku narození 2013 zúčastnil turnaje své věkové katogorie v Praze Kolodějích. Turnaj byl organizován zkušeným pořadatelem Náš turnaj z.s. a obsazení bylo doslova hvězdné (SK Slavia Praha dívky, 1.FK Příbram, FK Viktoria Žižkov, SK Sparta Kolín…). Před turnajem trenérská čtveřice pohybující se kolem našeho týmu Bambiny s napětím čekala jak se s touto výzvou družstvo popasuje. A musím konstatovat, že po turnaji jsme byli všichni v naprosté euforii. Od prvního zápasu všichni bojovali a snažili se všem přítomným ukázat, co všechno se za tu krátkou dobu co se fotbalu věnují, už naučili. Jako důkaz, že jejich vystoupení zanechalo u ostatních kladný ohlas svědčí i fakt, že o jedinou dívku v týmu Dominiku Blažkovou projevil zájem dívčí tým SK Slavia Praha a od manažera přípravek tohoto týmu jsme obdrželi pozvání do tréninkového centra na přátelské utkání se stejně starými chlapci spojené s návštěvou mistrovského utkání prvního týmu. Odehráli jsme šest kvalitních zápasů, ve kterých jsme ztratili pouhé dva body za remízu 2:2 s 1.FK Příbram. Turnaj jsme vyhráli  se ziskem 16 bodů a se skóre 35:5. Dominik Šroler se stal nejlepším střelcem turnaje se 17 vstřelenými brankami.
Soupiska týmu:
Jakub Vrba, Filip Brdíček, Matěj Hrdina, Jakub Hodek, David Kmeť, Oliver Konečný, Dominik Šroler, Dominika Blažková.

1.FC Žamberk vs. SK Sparta Kolín 5:1

– střelci Dominik Šroler 2, David Kmeť, Jakub Hodek, Dominika Blažková
1.FC Žamberk vs. FK Sparta Košíře 12:0
– střelci Dominik Šroler 7, Dominika Blažková 5
1.FC Žamberk vs. SK Slavia Praha dívky 2012 3:1
– střelci Dominik Šroler 3
1.FC Žamberk vs. 1.FK Příbram 2:2
– střelci Dominik Šroler, Filip Brdíček
1.FC Žamberk vs. Viktoria Žižkov 9:1
– střelci Dominika Blažková 3, Dominik Šroler 2, Filip Brdíček, Oliver Konečný, Matěj Hrdina, Jakub Hodek
1.FC Žamberk vs. SK Vojkovice 4:0
– střelci Dominik Šroler 2, Filip Brdíček 2
Konečné pořadí:
1. 1.FC Žamberk        35:5     16b
2. 1.FK Příbram          31:10   13b
3. SK Sparta Kolín     27:11   11b
4. SK Vojkovice           21:14   10b
5. SK Slavia Praha     23:13     7b
6. Viktoria Žižkov        8:42       3b
7. FK Sparta Košíře    6:56       0b
Bambiny 2013
370