1.FC Žamberk | PU Muži – 1. FC Žamberk – FC Jiskra 2008 4:3 – 17.7.2020
single,single-post,postid-1662,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

21 Čec PU Muži – 1. FC Žamberk – FC Jiskra 2008 4:3 – 17.7.2020

1. FC Žamberk – FC Jiskra 2008 4:3 (1:3)

Branky Žamberku: Trejtnar Jiří, Bartoš Filip, Krejsa Oldřich, Jírů Jaroslav

Chládek Petr, Stejskal Jakub, Molnár Jakub, Vaňous Petr –

Plundra David, Jírů Jaroslav, Trejtnar Jiří, Kotyza Tomáš –

Huška Pavel, Huška Jakub

Střídali: Bartoš Filip., Hauptmann Patrik, Krejsa Oldřich, Cvik Vojtěch, Janata Daniel, Hubálek Tomáš

V pátek 17. 7. 2020 jsme se na domácím stadionu v Žamberku představili v prvním přípravném utkání, kdy naším soupeřem byl tým FC Jiskra 2008 (Králíky). V prvním poločase byla na našem mužstvu znát velká nerozehranost a výkon celého týmu měl k ideálu velmi daleko. Výsledkem bylo zasloužené vedení hostů po poločase 3:1. I přes špatnou mezihru měl Žamberk v prvním poločase několik dalších možností ke vstřelení branky, ale nevyužil je.

Ve druhé půli Žamberk zlepšil pohyb, získával odražené míče a díky tomu začal hosty přehrávat a vytvářet si šance. Tři z nich proměnil a otočil tak vývoj zápasu ve svůj prospěch.