1.FC Žamberk | PU Muži A: FK Kostelec n. O. – 1. FC Žamberk 2:2 – 1.8.2020
single,single-post,postid-1687,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

03 Srp PU Muži A: FK Kostelec n. O. – 1. FC Žamberk 2:2 – 1.8.2020

FK Kostelec nad Orlicí – 1. FC Žamberk 2:2 (1:2)

Branky Žamberku: Cvik Mikuláš, Molnár Jakub

Truhlář Jakub –

Chládek Petr, Rudolecký Jakub, Molnár Jakub, Franke Lukáš –

Cvik Mikuláš, Huška Pavel, Hynek Michal, Bartoš Filip, Dušek Radim –

Anikieiev Vitalii

Za úmorného vedra jsme v sobotu 1.8.2020 sehráli generálku na mistrovské utkání na půdě Kostelce nad Orlicí účastníka královéhradeckého krajského přeboru. K utkání jsme z důvodu dovolených nastoupili v kombinované sestavě bez několika hráčů A týmů.

I přes v poli vyrovnané utkání nám z počátku dělalo velké problémy zachytávat rychlé kontry domácích. Naštěstí pro nás své první 4 vyložené šance neproměnilo a tak platilo otřepané nedáš, dostaneš, kdy jsme se po protiútoku dostali do vedení my zásluhou Mikuláše Cvika. Domácí obdržena branka nepoložila a v zápětí jsme po nepokrytí odraženého balonu před naším vápnem inkasovali i my 1:1. Dalším průběhu poločasu se hrálo vyrovnaně s nebezpečnými situacemi na obou stranách. Těsně před odchodem do kabin jsme se však prosadili po 2. Když si na roh nejvýše vyskočil Jakub Molnár a strhl tak poločasový výsledek na 2:1 pro Žamberk.

Ve druhé půli se opět hrálo vyrovnané utkání, kde ale přeci jenom byli domácí nebezpečnější. Jednu ze svých šancí využili a stanovili tak konečný výsledek zápasu na 2:2.

Příštím soupeřem A mužstva bude v  prvním soutěžním utkání sezóny 2020/2021 tým SK Polička. Utkání bude sehráno v neděli 9.8.2020 od 17:00 na stadionu v Žamberku.