1.FC Žamberk | PU Muži B: TJ Sokol Klášterec n. O. – 1. FC Žamberk B 1:4 – 31.7.2020
1683
single,single-post,postid-1683,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

03 Srp PU Muži B: TJ Sokol Klášterec n. O. – 1. FC Žamberk B 1:4 – 31.7.2020

TJ Sokol Klášterec n. O. – 1. FC Žamberk B 1:4 (0:2)

Branky: 2x Dušek Radim, Molnár Jakub, Cvik Mikuláš

Žamberk:

Vítek David –

Chládek Petr (46. Kubíček Jakub), Molnár Jakub (65. Chládek Petr), Bartoš Filip (46. Třináctý Jan), Kotyza Tomáš –

Dušek Radim, Jírů Jaroslav, Hauptmann Patrik (89. Bartoš Filip), Cvik Vojtěch –

Anikieiev Vitalii (80. Cvik Mikuláš), Cvik Mikuláš (46. Ulrych Jakub)

V pátek nastoupilo naše B mužstvo, posílené o několik hráčů A týmu, k přípravnému utkání na hřišti Klášterce nad Orlicí. Žamberk od záčátku svého soupeře kombinačně přehrával, nepouštěl domácí do nebezpečných akcí a naopak sám se dostával do šancí. V prvním poločase 2 z nich proměnil a v poločase, tak vedl 0:2.

Na začátku druhé půle po prostřídání se naši fotbalisté trochu hledali. Domácí toho využili, byli nebezpečnější a snížili na 2:1. To hosty probralo a začali Klášterec opět přehrávat. Přidali ještě další 2 branky po standardních situacích a stanovili tak konečný výsledek 1:4.