Borovička Michal, Borovička Erik, Štogrýn David (46. Saňák Jan), Priesol Matěj –

Hubálek Tomáš –

Pecháček Michal (61. Kubíček Jakub), Kašpar Jiří, Krejsa Miloš, Janata Daniel –

Cvik Vojtěch, Plundra David, Kos Libor, Dušek Radim –

Chládek Petr (88. Ulrych Jakub), Anikieiev Vitalii (71. Vávra Vít)

K 1. zápasu jsme zajížděli do Boříkovic. Zápas se pro nás začal vyvýjet odzačátku velmi dobře, když si domácí již ve 4.minutě dali vlastní gól. Celý 1. poločas jsme byli jasně lepším týmem a bohužel se ukázala opět naše nemohoucnost v zakončení a proto jsme pouze zvýšili ve 36. minutě na 2:0 Chládkem.
Do 2. poločasu jsme vstoupili laxním způsobem, domácí nás začali přehrávat a dostávat se do vyložených šancí, které pochytal Hubálek nebo domácí hráči špatně zakončili. Po vyloučení Kašpara v 65. minutě se naše hra zlepšila a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.
Začátek soutěže nám vyšel, ale pokud nezlepšíme přístup nemuselo by se nám to v přístích zápasech vyplatit.
Příští týden přivítáme v neděli od 17:00 tým AFK Kunvald