1.FC Žamberk | MU: 1. FC Žamberk – TJ Sokol Tatenice 1:1 na pen 4:5 – 22.8.2020
2069
single,single-post,postid-2069,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

24 Srp MU: 1. FC Žamberk – TJ Sokol Tatenice 1:1 na pen 4:5 – 22.8.2020

vs

1. FC Žamberk – TJ Sokol Tatenice 1:1 (1:1) na pen 4:5

 

Branky: 34. Stejskal Jakub – 8. Tareš David

 

Žamberk:

Truhlář Jakub –

Rudolecký Jakub, Franke Lukáš, Stejskal Jakub, Vaňous Petr –

Cvik Mikuláš (38. Kotyza Tomáš), Jírů Jaroslav, Trejtnar Jiří, Hauptmann Patrik (55. Huška Jakub) –

Pavelka Michal (71. Hynek Michal), Huška Pavel

 

Tatenice:

Strnad Stanislav –

Werner René, Knápek Petr, Soukop Filip, Glocar Radim –

Brejša Adam (Kyselo Robin), Smrkal David, Totušek Josef (83. Brejša Vojtěch), Tareš Ondřej –

Knápek Miroslav, Tareš David (46. Kristek Josef)

 

Úvod zápasu nám nevyšel a brzy jsme prohrávali. Už v 9. minutě rozebrali hosté sérií narážeček střed naší obrany a zkušený David Tareš nedal Truhlářovi šanci. A mohlo být ještě hůř. Nebezpečný pokus M. Knápka z 31. minuty vytáhl Truhlář mimo tyče a tentýž hráč spálil vzápětí největší tutovku v utkání, když minul z blízka naši odkrytou branku. Pravidlo nedáš – dostaneš zafungovalo ve 35. minutě. První centr od rohového praporku tátenická obrana odvrátila, opakovaný centr Trejtnara našel na zadní tyči Stejskala a ten se hlavou nemýlil. Dokonanému obratu pak stálo v cestě břevno po krásné střele P. Hušky z hranice velkého vápna ve 42. minutě.

 

Tento moment nás mrzel ještě více po zahájení druhého dějství, kdy jsme přes vydatné dešťové osvěžení znovu tahali za kratší konec provazu. Hned ve 46. minutě nás spasil  svým zákrokem Truhlář. V 63. minutě pak promarnil velkou šanci střídající Kristek. O dvacet minut později měl Truhlář plné ruce práce, aby vytáhl tečovanou střelu M. Knápka nad břevno. Štěstí při nás stálo také v 85. minutě, v níž Truhlář vyrazil tvrdou ránu O. Tareše a dorážka M. Knápka naši bránu minula. My jsme zahrozili až v samém závěru. Střelu P. Hušky vyškrábl Strnad na roh, po jehož rozehrání chyběly na zadní tyči Frankemu milimetry, aby zblízka doklepl míč do sítě. Nestalo se a v penaltách si druhý  plusový zajistili hosté. Musíme si přiznat, že vzhledem k průběhu zápasu zaslouženě.

 

 

347

Výsledky

TýmGóly
Zamberk1 (4)
Tatenice1 (5)
347