1.FC Žamberk | Zasloužená prohra v úvodu sezóny
2101
single,single-post,postid-2101,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

27 Srp Zasloužená prohra v úvodu sezóny

Vysoká prohra v úvodním zápase sezóny Pardubického přeboru skupiny „B“ na hřišti Nemošic. Utkání se hrálo za ideálního počasí na krásném trávníku domácího stadionu, ale bohužel za velmi slabého výkonu našich svěřenců. Sice jsme v úvodu měli míč více na svých kopačkách, ale především díky nepřesnostem ve finální fázi jsme domácí branku prakticky neohrozili. Když se blížil závěr prvního poločasu, tak přišel klíčový moment zápasu a totální kolaps našeho mužstva. V rozmezí 31-33 minuty jsme třikrát inkasovali a bylo po zápase.   Vše na vrub naší nesoustředěnosti a  slabého důrazu v osobních soubojích. V lekci produktivity pokračovali domácí i po přestávce a když hned v 37. minutě vstřelili čtvrtý gól, vypadali jsme na ručník. Snížení Matouše Fenika po přihrávce v 52.minutě již přišlo pozdě, domácí v závěru pojistili zcela zaslouženou výhru pátým gólem.

Z našeho mužstva patří pochvala a poděkování pouze klukům z přípravky, kteří nám jeli na tento zápas vypomoci a Tomáši Mihulkovi, který zápas dochytal i po nepříjemném bodnutí vosou. Směrem k ostatním hráčům, pokud nepřidají na důrazu v osobních soubojích a nepřidají do zápasu bojovnost a nasazení, tak těžko na podzim někoho porazíme. Jak velký to byl kontrast s bojovným výkonem starších žáků, kteří i v okleštěné sestavě vezou díky výhře 1:0 tři body. Starším klukům a trenérům gratulujeme!!!

SK NEMOŠICE – 1.FC ŽAMBERK 5:1 (3:0)