1.FC Žamberk | I. kolo KS starší přípravka – Horní Jelení 5.9.2020
2166
single,single-post,postid-2166,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

05 Zář I. kolo KS starší přípravka – Horní Jelení 5.9.2020

Bez dvou základních pilířů Fogla Š. a Lota J. (výpomoc mladším žákům) jsme odjeli do Horního Jelení. V prvním zápase jsme proti domácímu týmu tahali za kratší konec hlavně bojovností a rychlostí při práci s míčem. Přesto, že jsme na konci zápasu hru vyrovnali, zahazováním vyložených šancí jsme si podepsali zaslouženou prohru.
Druhý zápas, to bylo jiné káva. Mužstvo Litomyšle jsme přehrávali a útočníci si vzpomněli, co je jejich hlavní úkol.
I třetí zápas jsme výsledkově zvládli a na hřišti po většinu zápasu dominovali. Byla to první konfrontace našeho týmu s úrovní soutěže. Věřím, že děti si uvědomily, že bez bojovnosti a zrychlení práce s míčem se dobré výsledky nedostaví.

Hodnocení:

Brankář: Fanda Bartoš – perfektní zákroky – zamknutá branka, bohužel měl hodně chyb v rozehře nohou.

Obrana: vyzdvihnu Křena D., který na tomto postu začíná nově a předvádí dobré výkony. Dobrou zprávou je, že ostatní členové obrany jsou všichni děti ročníku 2011, takže super, že zvládají uhlídat starší děti.

Útok, záloha: největší bojovník dnes Krejsa M., táhnul tým. Střelecky nás držel Huška M. a za aktivitu musím pochválit Míka T.

Výsledky:

Žamberk – Horní Jelení 1:4 (góly: Pražák K.)
Žamberk – Litomyšl 7:2  (góly: 3x Huška M., 2x Černý K., 2x Mík T.)
Žamberk – Přelouč 4:1 (góly: 2x Huška M., 2x Krejsa M.)

 

 

HJ1   HJ2  HJ3

224