1.FC Žamberk | KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK – Žamberk 27.9.2020
2815
single,single-post,postid-2815,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

27 Zář KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK – Žamberk 27.9.2020

V domácím prostředí se nám turnaj povedl a celkové vítězství jsme strhli na svoji stranu lepší produktivitou před týmem Přelouče.
První zápas s Holicemi jsme měli celou dobu pod kontrolu a jedinou otázkou bylo, o kolik vyhrajeme. Přes jasnou převahu nás kluci potěšili snahou o kombinaci, kterou přeměnili v několik krásných gólů.
Zápas proti Přelouči byl naopak vyrovnaný a bylo jasné, že rozhodne každá využitá šance. Spoustu neproměněných bylo na obou stranách a tak remíze byla asi spravedlivým výsledkem.
Poprvé v sezóně jsme se potkali s Přeloučí a první vzájemný zápas dopadl lépe pro nás. Kluci byli na míči lepší a naše vítězství mohlo skončit i vyšším rozdílem. V tomto zápase musím zmínit gól patičkou do šibenice Fandy Bartoše, který by určitě atakoval gól měsíce.

Hodnocení:
Nedostatky si necháme na rozebrání mezi dětmi na následný trénink. Musím ale za dnešní turnaj pochválit Matěje Krejsu, který až na pár výjimek řešil vše fotbalově a z pozice obránce se nebál útočit. Matěje Hušku, který potvrdil svoji pozici nejlepšího střelce týmu, ale dnes přidal několik hezkých individuálních akcí a gólových přihrávek . Zmínit bych chtěl i Tomáše Černocha, který tento týden bojovností předvádí úplně jiného Tomáše než v předchozích týdnech.

VÝSLEDKY:
Žamberk – Holice 13:0 střelci: 4x Bartoš F., 3x Černoch T., 3x Huška M., Fogl Š., Lot J., Suchodol K.
Žamberk – Přelouč 3:3 střelci: 2x Huška M., Černý K.
Žamberk – Třemošnice 9:4 střelci: 5x Huška M., Černý K., Bartoš F., Černoch T., Lot J.

208