1.FC Žamberk | Prohra v Dolní Újezdě gólem v závěru zápasu…
2847
single,single-post,postid-2847,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

04 Říj Prohra v Dolní Újezdě gólem v závěru zápasu…

Další zbytečná prohra sezóny, tentokrát na hřišti Dolního Újezdu. V tomto zápase se naplno projevily dvě naše největší podzimní bolesti a to důraz v osobních soubojích a především naše doslova žalostné řešení gólových příležitostí. V těchto parametrech byli domácí lepší a tak nakonec berou všechny tři body, vše umocněné rozhodujícím gólem který jsme obdrželi tři minuty před koncem…

Naše podzimní bilance na soupeřových hřištích je naprosto vypovídající, jediný bod za remízu a k tomu dva vstřelené góly za čtyři odehrané zápasy…Místo abychom se pohybovali v první polovině tabulky, tak dřepíme téměř na jejím dně. Přitom šancí si v každém zápase vytváříme mnoho, ale na krásu se bohužel nehraje…Přesto máme před sebou tři domácí zápasy v kterých již musíme naplno bodovat, takže hlavu vzhůru!!!

K průběhu zápasu. Hned ve druhé minutě po chybě domácí obrany, šel sám na brankáře Šíma Fogl, ale tak dlouho váhal se zakončením až o míč přišel. Domácí odpověděli v 17 min. střelou vedle branky. V 22 min. Po akci Matěje Krejzy střílel Matouš Fenik vedle a hned z protiútoku střílel domácí hráč z velmi slibné pozice ukvapeně nad branku. V 27 min. jsme se dostali do vedení, Jarda Černý potáhl akci na levé straně, odražený míč se dostal k bratrovi Kristiánovi a ten všem našim útočníkům předvedl jak má vypadat koncovka – 0:1. Domácí srovnali hned o tři minuty později, kdy po akci z pravé strany a našem zaváhání, domácí útočník málem protrhl síť branky – 1:1. Do poločasu stojí za zmínku střela Tomáše Andera a především nevyužitá 100% šance domácích v samotném závěru počasu.

Druhý poločas jsme sice měli opticky více ze hry, ale svými chybami jsme domácím nabízeli šance z nebezpečných brejkových situací. Tak jako v 47 a 53 min., kdy střela domácího útočníka skončila mimo naši branku. Mezitím v 51 min. měl velkou šanci Jarda Černý, ale v sólovém úniku na brankáře nedokázal ani vystřelit…V 54 min. putoval míč po ose Šedivý – Fogl – Fenik, ale Matoušova střela se mezi tyče nevešla. Obrovskou šanci a rozhodnutí na kopačce měl v 59 min. Matěj Krejza, ale odražený míč nedokázal vrátit do sítě ani z jednoho metru…A tak jsme si vypili kalich hořkosti až do samotného dna, když v 67 min.  po naší zbytečné ztrátě míče, domácí využili dalšího našeho zaváhání a rozhodli zápas – 2:1. Naše závěrečná série rohů už změnu skóre nepřinesla a tak v zápase, kterému by více slušela remíza, skončil vítězstvím domácích.

SOKOL DOLNÍ ÚJEZD – 1.FC ŽAMBERK 2:1 (1:1)