1.FC Žamberk | Sbírka pro Nelu
2902
single,single-post,postid-2902,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

26 Led Sbírka pro Nelu

Chtěli bychom všechny (naši žambereckou fotbalovou rodinu) požádat o pomoc.

V minulém týdnu došlo v Žamberku k tragické události, při které přišel tatínek naší NELY z mladší přípravky o život. Myslím, že si ani nedokážeme představit, co musí Nela, její mladší bráška i maminka prožívat a jakým zásahem to bude i pro jejich další život.

Nechceme být jako klub lhostejný a chceme alespoň částečně pomoci v této těžké životní situaci. Jako klub osvobodíme Nelu od všech členských poplatků, příspěvků na kempy i soustředění po celou dobu její činnosti v našem klubu a zároveň chceme jako klub přispět i finanční částkou.

Z tohoto důvodu bychom chtěli požádat touto cestou všechny rodiče, trenéry i dospělé hráče našeho klubu, aby nám pomohli svým finančním příspěvkem vyjádřit sounáležitost s rodinou a společně jim dodat i morální podporu.

Má-li být pomoc účinná, musí být i rychlá, proto budeme vybírat finanční prostředky pouze do 17. února 2021, abychom vybranou částku za členy 1. FC Žamberk do dalších dvou dnů předali. Vybranou částku ten samý den zveřejníme na našich stránkách www.fczamberk.cz

– číslo účtu  670100-2211308389/6210

– do textu „PRO NELU“

Děkujeme za pomoc a v případě nějakých dotazů mě můžete kontaktovat na můj telefon 776 637 344.
Za 1. FC Žamberk
Milan Menzel
363