1.FC Žamberk | Sbírka pro NELU ukončena
2907
single,single-post,postid-2907,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

19 Úno Sbírka pro NELU ukončena

Před třemi týdny jsme po tragické události vyhlásili pro NELU dobrovolnou sbírku pro naše členy klubu, abychom alespoň částečně finančně pomohli její rodině v těžkých začátcích. Tuto sbírku jsme k 19. únoru 2021 ukončili a finanční příspěvek dnes předali mamince od NELY.

Celková vybraná částka pro NELU je 80. 011,- Kč.

Moc nás potěšilo, že kromě 58 rodin z našeho klubu se do sbírky zapojilo i 23 rodin z veřejnosti mimo náš klub. Všem, kdo v této době ukázali, že májí srdce na pravém místě a které naše snaha oslovila, bych rád jménem našeho klubu poděkoval za solidaritu.

371