1.FC Žamberk | Kemp dětí – 4. den
3488
single,single-post,postid-3488,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

12 Srp Kemp dětí – 4. den

Opravdová zkouška pro nás trenéry přišla dnes. Připravit dráhu, která splní naše představy nebylo vůbec jednoduché. Když pominu Martinovu dlouhodobou přípravu dráhy, tak včera se na dráze makalo do úplné tmy. Výsledek stál zato, náročný závod, který vzaly děti naprosto vážně.

Prověřili jsme fyzický fond a vůli závodníků. Bojovnost byla od všech příkladná a musíme vyzdvihnout i podporu rodičů.

Ráno den začal celokempovou hrou. Hned po hře naskočily menší děti do autobusu a odjely do Rychnova n/K, kde odehrály zápasy proti tomuto soupeři. Větší děti čekal „Gladiátor“. Na oběd vagón špaget, tradiční bazén a nástup na „Gladiátora“ pro naše nejmenší. Starší děti měly tréninkovou jednotku.

Zítra nás čeká závěrečný den, turnaj – Mistrovství světa a závěrečné vyhodnocení před rodiči se zástupci vedení města Žamberk. Kdo vyhraje celokempovou hru a tím i právo na zapsání svého jména na naší kempovou trofej, zatím nikdo netuší. Výsledky jsou tajné a děti i trenéři se je dozví až úplně nakonec. Kdo chce být u toho, nesmí chybět zítra na našem stadionu v 18 hod.

Bahno Niki Bahno Kryštof Bahno 2 Denča žebříkKuba žebříkMalý gladiátořiOtáčení pneuPneumatiky AdamPrůlez 2Přitahování lanemPrůlez pneumatVálecVálec2ŽebříkSpolečná

736