1.FC Žamberk | Vítězství na turnaji Rampušák Cup 2021!!!
3661
single,single-post,postid-3661,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

28 Srp Vítězství na turnaji Rampušák Cup 2021!!!

Po dvou vítězstvích a jednom třetím místě našich týmů na turnajích v posledních dvou týdnech, jsme před naše hráče mladší přípravky postavili nejtěžší překážku před startem podzimní části krajského přeboru v podobě účasti na turnaji Rampušák Cup 2021 v Dobrušce. Na už třináctý ročník jsme přihlásili dva týmy a s napětím očekávali, jak bude vypadat konfrontace se soupeři z prvoligového FC Hradec Králové (dva týmy), divizního FK Náchod nebo s tradičně kvalitním týmem domácích. Náš modrý tým nezačal vůbec špatně a po dvou výhrách ze čtyř úvodních zápasů jsme byli všichni příjemně překvapeni. Vždyť v tomto týmu jsou děti ročníku 2014 doplněni dětmi ročníku 2013, které se ve většině případů rozehrávají a jsou tak příslibem do dalších let. Bohužel se v dalších zápasech nepodařilo navázat na slibný úvod a tak z toho bylo nakonec osmé místo. Kluci ze žlutého týmu nám od rána dělali velikou radost předváděnou hrou a tím i souvisejícími výsledky. Postupně kluci porazili všechny soupeře s impozantním skóre 59:9 z osmi zápasů! Hlavně souboje s oběma týmy FC Hradec Králové byly ozdobou turnaje s vítězným pokřikem našeho týmu po skončení zápasů. Z Dobrušky si tak odvážíme prestižní putovní pohár okořeněný navíc cenou pro nejlepšího brankáře turnaje (Jakub Vrba) a cenou pro nejlepšího střelce turnaje (Filip Brdíček – 28 gólů!).

 

Výsledky:

1.FC Žamberk žlutý vs 1.FC Žamberk modrý  11:0

střelci: 3x Filip  Brdíček, 2x Jakub Hodek, 2x David Kmeť, Dominik Šroler, Jakub Vrba, Štěpán Barvínek, Matěj Hrdina

1.FC Žamberk žlutý vs MFK Nové Město nad Metují 12:0

střelci: 10x Filip Brdíček, David Kmeť, Jakub Hodek

1.FC Žamberk žlutý vs FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 10:1

střelci: 4x Jakub Hodek, 3x Filip Brdíček, Dominik Šroler, David Kmeť, Štěpán Barvínek

1.FC Žamberk žlutý vs FC Hradec Králové černá  2:1

střelci: Štěpán Barvínek, Filip Brdíček

1.FC Žamberk žlutý vs FK Náchod  6:2

střelci: 3x Filip Brdíček, Dominik Šroler, David Kmeť

1.FC Žamberk žlutý vs SK Dobruška/Sp. Opočno  8:0

střelci: 3x Filip Brdíček, 2x Jakub Hodek, 2x Štěpán Barvínek, David Kmeť

1.FC Žamberk žlutý vs FC Hradec Králové bílá  3:2

střelci: 3x Filip Brdíček

1.FC Žamberk žlutý vs TJ Sokol Černíkovice  8:3

střelci: 3x Filip Brdíček, 3x Jakub Hodek, Dominik Šroler, Matěj Hrdina, Štěpán Barvínek

1.FC Žamberk modrý vs FK Náchod  7:6

střelci: 5x Oliver Konečný, 2x Jakub Gažák

1.FC Žamberk modrý vs SK Dobruška/Sp. Opočno  3:6

střelci: 2x Jaroslav Kovanda, Jakub Gažák

1.FC Žamberk modrý vs FC Hradec Králové bílá  1:12

střelci: Oliver Konečný

1.FC Žamberk modrý vs TJ Sokol Černíkovice  5:2

střelci: 4x Oliver Konečný, Jakub Gažák

1.FC Žamberk modrý vs MFK Nové Město nad Metují  2:5

střelci: Oliver Konečný, Jakub Gažák

1.FC Žamberk modrý vs FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 2:7

střelci: Jaroslav Kovanda, Nikolas Šroler

1.FC Žamberk modrý vs FC Hradec Králové černá  1:12

střelci: Jaroslav Kovanda

20210828_135339

20210828_141606

421