1.FC Žamberk | Vysoká prohra s mužstvem Králík po špatném výkonu
3871
single,single-post,postid-3871,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

04 Zář Vysoká prohra s mužstvem Králík po špatném výkonu

1. FC ŽAMBERK – JISKRA 2008 KRÁLÍKY  1:9  (0:6)

Vysoká prohra s mužstvem Králík po velice špatném výkonu, především v prvním poločase.

Přestože jsme hráče celý týden na soupeře a jeho výrazné jednotlivce celý týden upozorňovali, tak naši hráči všechny tyto pokyny hodili za hlavu a předvedli dnes pravý opak toho, jak bychom se měli v soutěži prezentovat. Odevzdaný výkon, bez bojovnosti a nasazení, to byly hlavní rysy dnešního zápasu. Soupeř měl ve svém středu Filipa Kočího, který na hřišti jasně dominoval a byl hlavním strůjcem zcela zaslouženého vítězství hostů.

Zápas jsme začali ospale a hned  páté minutě se zastřeloval hostující Filip Kočí. Ten následně v 7. a 9. minutě vstřelili úvodní góly zápasu a udal jasný průběh zápasu 0:2. My jsme měli v prvním poločase jen jedinou šanci, ale Jarda Masopust v 16. minutě branku netrefil. Nadále jsme pokračovali v mdlém výkonu a další branky v 32.,33., 38. a 39. minutě  na sebe nenechali dlouho čekat. Za nás trenéry to byl snad nejhorší výkon za poslední roky…

O poločase jsme hráče nabádali, aby zápas nevypustili a snažili se alespoň korigovat hrozivě narůstající výsledek. Za druhý poločas hráčům snahu upřít nemůžeme, ale dnes to bylo bohužel málo. Další branky jsme inkasovali v 50., 52. a 55. minutě po totožných chybách jako v poločase prvním – 0:9. Ke korekci skóre jsme se dostali po chybě hostujícího brankáře, kdy jeho chybu potrestal Jarda Černý – 1:9.

Jedním z mála pozitiv byl výkon našich mladíků, kteří jako jediní snesou za svůj výkon přísnější měřítko. Již za týden nás čeká další zápas v Lázních Bohdaneč a nezbývá než věřit, že přijde zlepšení našeho výkonu.

Tomáš Mihulka – Matěj Šípek, Matouš Nýdl, Jan Lot, Eliáš Šedivý – Lukáš Jirásek (52. Adam Štěpán), Samuel Fousek (55. František Bartoš), Tomáš Ander, Ondřej Hájek, Jaroslav Masopust (41. Matěj Krejsa) – Radim Martykán (30. Jaroslav Černý)

239