1.FC Žamberk | KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY 5.9.2021 POLIČKA
3887
single,single-post,postid-3887,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

05 Zář KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY 5.9.2021 POLIČKA

Po roce se nám opět rozběhli mistrovské zápasy. Náš klub tento rok přihlásil nejvyšší krajskou soutěž přípravek, což bude pro starší přípravku dost velké sousto a bez vzorné docházky bude náš úzký kádr ročníků 2011, 2012 muset doplňovat ročník 2013. Také pro naše nováčky z Lukavice je to po měsíčním trénování v našem klubu velký skok, ale přesto věříme, že se během roku dokážeme s touto úrovní sžít a co nejvíce se ji vyrovnat.

Hned první turnaj ukázal, že pokud nepřidáme v nasazení a bojovnosti, budeme mít se soupeři těžkou práci. Přesto budeme hodnotit turnaj úspěšně, vždyť naše týmy dokázaly porazit i věhlasnější kluby, které tuto soutěž hrají pravidelně. Z našeho A týmu musíme vyzdvihnout Tomáše Černocha za výkon v brance, Adama Černého, Jakuba Petra a Máru Dostála.  V B týmu bojoval jako lev Štěpán Jansa, za góly zaslouží pochvalu na svém prvním turnaji Adam Maivald a určitě se neztratil Jára Kovanda, který musel náš tým doplnit z mladší přípravky.

Výsledky:

Žamberk A – Choceň A    6:1  (góly: 3x Černý K., Petr J., Tomek J.)

Žamberk B – Choceň B   3:9 (góly: 3x Maivald A.)

Žamberk A – Vysoké Mýto A    1:5  (góly: Černoch T.)

Žamberk B – Vysoké Mýto B    4:1  (góly: 2x Maivald A., Kalášek M., Brdíček A.)

Žamberk A – Polička A    8:2  (góly: 3x Černý K., 2x Dostál M., 2x Černý A., Petr J.)

Žamberk B – Polička B    1:7  (góly: Maivald A.)

Polička1 Polička2 Polička3

341