3921
single,single-post,postid-3921,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

11 Zář Debakl na hřišti Lázní Bohdaneč

SK Lázně Bohdaneč – 1.FC ŽAMBERK  16:0 (7:0)

Dvouciferná prohra na hřišti soupeře, který měl po dvou kolech stejné bodové konto jako my. Domácí nás převyšovali ve všech směrech a zcela zaslouženě zápas ovládl. Trenér Brebis oproti minulému zápasu zamíchal se sestavou na více postech, snahu našim hráčům tentokrát upřít nelze,  ale naše současná úroveň je bohužel někde jinde než u našich soupeřů.

Ráz zápasu udala již 7 min., kdy domácí natřikrát dopravili míč do naší sítě za jen přehlížení našich hráčů – 1:0. O tři minuty později vrátil odražený míč do sítě domácí hráč – 2:0. V 15 min. jsme inkasovali třetí gól z trestného kopu, od dvě minutě další a o výsledku tak bylo s předstihem rozhodnuto – 4:0. Další branky jsme inkasovali v závěru prvního poločasu v 36., 37. a 39. minutě – 7:0.

Druhý poločas jsme odolávali jen do 43 min., kdy jsme inkasovali osmý gól. Hned v 45. minutě devátý a v 49. desátý – 10:0. Zbytek zápasu se stal jen otázkou skóre a další branky jsme inkasovali v 53., 62., 67., 68., 73. a závěrečný gól v 75 minutě – 16:0.

Tomáš Mihulka – Jan Lot (49. Matěj Huška), Samuel Fousek, Eliáš Šedivý, Ondřej Hájek – Matěj Krejsa (49. Kryštof Pražák), Matouš Nýdl, Samuel Fousek (57. František Bartoš), Lukáš Jirásek (70. Adam Štěpán), Jaroslav Masopust (74. Daniel Křen), Matěj Šípek – Jaroslav Černý