1.FC Žamberk | Mladší žáci pokračují na vítězné vlně
3923
single,single-post,postid-3923,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

11 Zář Mladší žáci pokračují na vítězné vlně

SK Lázně Bohdaneč – 1.FC ŽAMBERK  2:8  (2:6)

17. a 38. z penalty Lukáš Jirásek, 32. a 35. Matěj Huška, 8. Matěj Krejsa, 13. Šimon Fogl, 23. Kristián Černý, 56. Jaroslav Černý

Naši kluci pokračují ve vítězné sérii, vezeme tři body ze hřiště Lázní Bohdaneč a v samotné tabulce jsme vyskočili již na příčku nejvyšší. Ač jsme možná podali horší výkon než v minulých zápasech, tak tentokrát jsme soupeře předčili především střeleckou produktivitou.

Úvodní šanci zápasu nevyužili domácí v 3 minutě, vzápětí jsme kontrovali nevyužitými šancemi Kristiána Černého a Lukáše Jiráska. Skóre se měnilo v 8 minutě, kde Šíma Fogl parádně uvolnil Matěje Krejsu, který s přehledem otevřel skóre – 0:1. Přišla 13 min. a přihrávku Samuela Fouska utěšenou střelou proměnil Šíma Fogl – 0:2. O minutu později stejný hráč tentokrát svou šanci neproměnil. To nás ale nemuselo mrzet, když v 17. minutě Lukáš Jirásek po individuální akci zvýšil na 0:3. V 18 min. neproměnili 100% šanci domácí, když vyraženou střelu nevrátil do sítě domácí hráč. O pět minut později přišla další pěkná kombinace a po přihrávce Adama Chejnovského zvýšil Kristián Černý již na 0:4. Poté jsme si ale vybrali slabší pětiminutovku, která mohla zahýbat průběhem zápasu. V 24. min překvapil drn a střela domácí hráče našeho brankáře – 1:4. O dvě minuty později nás zachránil od snížení Franta Bartoš, o další dvě minuty ale domácí snížili, když využili zaváhání naši obrany – 2:4. Naštěstí přišlo uklidnění v 32. a 35. z kopaček Matěji Huška a tak jsme šli do šaten s náskokem čtyř gólů – 2:6.

Druhý poločas probíhal více v naší režii a přišli další šance. Ta první v 37. min a nevyužil ji Šíma Fogl po přihrávce Lukáš Jiráska. Ten byl o minutu později faulován a sám z nařízené penalty s přehledem zvýšil – 2:7. V 50 minutě nejdříve neskončila gólem střela Kristiána Černého a na druhé straně domácího útočníka. Skóre se tak měnilo v 56 min., kdy Matěj Krejsa vyslal do šance Jardu Černého a ten nezaváhal – 2:8. Do konce zápasu je třeba ještě zmínit šance Chejnovského, Jardy Černého, na druhé straně i domácího hráče, na stavu se ale již nic nezměnilo.

František Bartoš – Kryštof Pražák, Jan Lot, Daniel Křen, Kristián Černý, Samuel Fousek, Lukáš Jirásek, Jaroslav Černý, Matěj Krejsa, Šimon Fogl, Matěj Huška, Adam Chejnovský, Adam Štěpán, Jaroslav Tomek