1.FC Žamberk | 4. kolo krajského přeboru mladší přípravky – Chrudim 26.9.2021
4024
single,single-post,postid-4024,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

27 Zář 4. kolo krajského přeboru mladší přípravky – Chrudim 26.9.2021

Po velmi úspěšném týdnu, kdy oba naše týmy mladší přípravky postoupily z druhého předkola poháru mládeže do závěrečné kvalifikace na finálový turnaj, jsme byli hosty MFK Chrudim ve čtvrtém kole krajského přeboru přípravek. Společně s námi a domácím týmem se tohoto turnaje zúčatnily děti z FK Pardubice a FK Česká Třebová. Vzhledem ke složení turnaje se trenéři rozhodli tentokrát ponechat „A“ tým složený z dětí ročníku 2013 a „B“ tým tvořili děti ročníku 2014 a doplnil je o rok starší Tomáš Dostál. Jaroslav Kovanda a Tomáš Koudelka tentokrát doplnili „B“ tým starší přípravky. Prvním soupeřem na turnaji nám byly děti z České Třebové. Naposledy jsme s tímto soupeřem hráli ještě v kategorii Bambiny a musíme je pochválit jak velký kus cesty za ty dva roky urazily. Velmi jsme se těšili na druhý zápas s domácím MFK Chrudim. Jde o soupeře, který se prezentuje velmi důrazným stylem se kterým nemají naše děti možnost se moc často potkat. To se také odrazilo v začátcích obou utkání, kdy jsme poměrně brzy inkasovali. Velmi rychle se ale i naši hráči přizpůsobili rychlosti a důrazu a do konce zápasů se hrál na obou hřištích vyrovnaný zápas plný krásných akcí. V tomto zápase patří obrovská pochvala Matěji Krátkému hrajícímu za „B“ tým, který doslova v bráně čaroval. Posledním soupeřem na turnaji nám byly děti z ligové akademie FK Pardubice. Trenéři tohoto týmu pravidelně staví na obě hřiště mladé fotbalisty z ročníku 2014. Náš „A“ tým si tak měl možnost po prohráném zápase s Chrudimí s chutí zastřílet, protože v této kategorii je každý rok velmi znát. Musíme ocenit vystoupení našeho „B“ týmu, který se stejně starými dětmi sehrál krásné vyrovnané utkání.

 

Výsledky:

1.FC Žamberk „A“ vs FK Česká Třebová „A“ 12:0

střelci: 4x Filip Brdíček, 2x Matěj Hrdina, 2x Jakub Hodek, 2x Dominik Šroler, Jakub Vrba, Oliver Konečný

 

1.FC Žamberk „A“ vs MFK Chrudim „A“  1:3

střelci: Dominik Šroler

 

1.FC Žamberk „A“ vs FK Pardubice „A“  16:1

střelci: 6x Filip Brdíček, 2x Jakub Gažák, 2x Jakub Hodek, 2x Oliver Konečný, 2x Dominik Šroler, Štěpán Barvínek, Matěj Hrdina

 

1.FC Žamberk „B“ vs FK Česká Třebová „B“ 5:3

střelci: 2x Nikolas Šroler, 2x Samuel Skucius, Tomáš Dostál

 

1.FC Žamberk „B“ vs MFK Chrudim „B“  1:5

střelci: Tomáš Dostál

 

1.FC Žamberk „B“ vs FK Pardubice „B“  3:3

střelci: 2x Nikolas Šroler, Samuel Skucius

327