1.FC Žamberk | 5. kolo krajského přeboru mladších přípravek – 3.10.2021 Žamberk
4057
single,single-post,postid-4057,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

04 Říj 5. kolo krajského přeboru mladších přípravek – 3.10.2021 Žamberk

V pátém kole krajského přeboru jsme hostili na našem stadionu týmy z FO Lanškroun a SKP Slovan Moravská Třebová. Před turnajem přišly v hojném počtu trenérům od rodičů omluvenky na neúčast dětí na tomto turnaji z důvodu nemocí, a tak bylo na zbylých dětech aby se s nastalou situací popraly. Po doplnění „B“ týmu starší přípravky Matějem Hrdinou a Filipem Brdíčkem, kterým patří veliká pochvala za předvedenou hru proti dětem o rok či dva starším, zůstalo v mladší přípravce dvanáct dětí a tím pádem pouze jeden hráč v každém týmu na střídání. Tento deficit se projevil zejména ve druhém poločase prvního zápasu „A“ týmu proti dětem z Lanškrouna, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu a v koncovce jsme bohužel tahali za kratší konec. Ani to však nesebralo dětem úsměv na rtech po skončení turnaje neboť ve čtyřech zápasech  vstřelily 51 branek a náš maskot (plyšový kaneček) tak byl opět v permanenci při vítězných pokřicích.

 

V tomto týdnu nás čekají již avizované starty na závěrečných kvalifikacích poháru mládeže, kde na tým kategorie U8 čekájí 5.10.2021 v Přelouči soupeři z FK Pardubice, FC Hradec Králové, MFK Chrudim, FC Tempo Praha, FK Náchod, FK Česká Třebová a FK Vysoká nad Labem. Tým kategorie U9 jede o den později na turnaj do Hradce Králové a zde se utká o tři postupová místa s domácím FC Hradec Králové, FK Pardubice, MFK Chrudim, FK Náchod, MFK Trutnov, FK Spartak Choceň a SK Vysoké Mýto.

 

Výsledky:

1.FC Žamberk „A“ vs FO Lanškroun „A“  10:12

střelci: 3x Jakub Hodek, 2x Jakub Vrba, 2x Jakub Gažák, 2x Nikolas Šroler, Jaroslav Kovanda

 

1.FC Žamberk „A“ vs SKP Slovan Moravská Třebová „A“  20:4

střelci: 8x Jaroslav Kovanda, 5x Jakub Vrba, 4x Jakub Hodek, 2x Nikolas Šroler, Jakub Gažák

 

1.FC Žamberk „B“ vs FO Lanškroun „B“  8:0

střelci: 3x Tomáš Koudelka, 2x Eliáš Plundra, 2x Matyáš Fogl, Samuel Skucius

 

1.FC Žamberk „B“ vs SKP Slovan Moravská Třebová „B“  13:5

střelci: 4x Samuel Skucius, 3x Robin Hájek, 2x Tomáš Dostál, 2x Matyáš Fogl, Tomáš Koudelka, Eliáš Plundra

 

 

237