1.FC Žamberk | Jednoznačná záležitost Slatiňan
4107
single,single-post,postid-4107,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

18 Říj Jednoznačná záležitost Slatiňan

  1. FC Žamberk – Slatiňany  0:12 (0:3)

Další vysoká prohra proti mužstvu Slatiňan, které na našem hřišti potvrdilo své postavení na špici tabulky a vyhrálo dvouciferným rozdílem. Naše mužstvo tentokrát předvedlo bojovnější výkon než v posledním domácím zápase, drželi jsme trochu krok v prvním poločase. V tom druhém jsme již prostřídali hráče, kteří nastoupili za mladší žáky a zápas se tak stal jen otázkou skóre. Nebýt skvělého výkonu Tomáše Mihulky, který byl naším nejlepším hráčem, mohlo být skóre i vyšší. Bohužel rozdíl mezi námi a těmito soupeři je opravdu propastný a nezbývá nám, než tuto soutěž důstojně dohrát.

První branku jsme inkasovali hlavou v 14 min. – 0:1. Ten další v 30 min. po chybě ve středu hřiště – 0:2. Do poločasu se skóre změnilo ještě v 36 min. – 0:3.

Hned úvodních šest minut, kdy jsme v 41., 43. a 46 min. v rychlém středu třikrát inkasovali udalo ráz zbytku zápasu, který se stal jen otázkou skóre. Další branky hosté vstřelili v 59., 62., 73., 74., 78. a 80 min. – 0:12.

V příštím kole se v posledním zápase podzimu představíme na hřišti Přelouče

Tomáš Mihulka – Matěj Šípek, Matouš Nýdl, Eliáš Šedivý, Aleš Fajfr – Jaroslav Masopust, Ondřej Hájek, Kryštof Várady, Lukáš Jirásek, Radim Martykán – František Bartoš

V zápase se prostřídali i Matěj Hájek, Adam Štěpán, Adam Chejnovský a Matěj Huška

 

 

45