1.FC Žamberk | Slatiňany potvrdili svoji suverénnost
4105
single,single-post,postid-4105,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

18 Říj Slatiňany potvrdili svoji suverénnost

  1. FC Žamberk – Slatiňany  0:7  (0:2)

Hosté ze Slatiňan potvrdili svoji nadvládu v této soutěži a zcela zaslouženě zvítězili rozdílem třídy. Jejich výkon byl po celý zápas plný pohybu, hry na jeden až dva dotyky a spousty hezkých fotbalových akcí. Ve svém středu měli navíc rozdílového hráče, Jakuba Stejskala (ročník 2010), který výrazně v jejich týmu vyčníval. Na naši obranu je třeba říct, že jsme zápas odehráli oslabeni o několik hráčů základní sestavy (Jarda Černý, Matouš Fenik, Kristián Černý), navíc do zápasu nastoupil se zraněním Matěj Huška a v jeho průběhu kvůli zranění odstoupili Lukáš Jirásek a Samuel Fousek, na kterých naše hra stojí.  I přes porážku je třeba klukům poděkovat, protože se rvali se soupeřem až do poslední minuty.

Úvodní branka zápasu padla v 7 min, kde si centrovaný míč nešťastně srazil do sítě Honza Lot – 0:1. Hned o pět minut později prostřeli hostující útočník střelou z úhlu našeho brankáře – 0:2. Do konce poločasu hosté kontrolovali hru, ale další branky díky naší obraně v čele s Honzou Lotem a brankářem Bartošem nepřekonali.

Do druhého poločasu jsme již nastoupili bez zmíněných zraněných hráčů a čekali, jak dlouho nám vydrží síly. Bohužel hned v 38 min jsme po krásné samostatné akce Jakuba Stejskal inkasovali potřetí a zápas byl rozhodnut – 0:3. Další branky jsme inkasovali v 49., 51., 60. a 70 min, kdy soupeř jen potvrdil svou dominanci.

Soupeři gratulujeme k jejich výkonu, který výrazně převyšoval tuto soutěž.

František Bartoš – Kryštof Pražák, Jan Lot, Daniel Křen, Lukáš Jirásek, Matěj Krejsa, Samuel Fousek, Adam Chejnovský, Jaroslav Tomek, Tomáš Mihulka, Adam Štěpán, Matěj Huška, Aleš Fajfr

 

49