1.FC Žamberk | Turnaj mladší přípravky – kategorie U9 Praha – Koloděje
4183
single,single-post,postid-4183,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

14 Lis Turnaj mladší přípravky – kategorie U9 Praha – Koloděje

V sobotu 13.11.2021 jsme se s dětmi kategorie U9 zúčastnili turnaje v nafukovací hale na umělé trávě čtvrté generace v Praze Kolodějích. Ve východních čechách takové sportoviště žalostně chybí, a tak jsme rádi, že se můžeme účastnit turnajů v Praze. Nafukovací hala udržuje neustálou teplotu mezi deseti až čtrnácti stupni, bez ohledu na to, jestli se venku „žení čerti“. Pro našich cca stopadesát dětí by bylo veliké vítězství, kdyby se podařila zrealizovat stavba hřiště s umělým povrchem a osvětlením na místě bývalého hokejového kluziště u sokolovny. Na tento projekt si náš oddíl zažádal o dotaci u národní sportovní agentury a čekáme na její vyřízení. Ale zpět k turnaji, na kterém nám byli soupeři týmy Spartak Kbely, FK Meteor Paraha VIII, SK Benešov a TJ Spartak Čelákovice. Na turnaji byly k vidění vynikající individuální ale i týmové výkony a věřím, že naše hráče to zase výkonnostně posune. Kluci se na začátku prvního zápasu rozkoukávali a rychle jsme prohrávali 2:0, ale postupně si na tempo, nasazení a kvalitu soupeřů zvykli a nakonec jsme bojovali o celkové vítězství, o které nás připravilo horší skóre. I přesto, že někteří kluci nakonec druhé místo obrečeli, jsme z turnaje odjížděli poměrně spokojeni a hlavně si odvážíme spoustu dalších poznatků, které se budeme snažit aplikovat do tréninků této věkové kategorie.

 

Výsledky:

1.FC Žamberk vs TJ Spartak Čelákovice  5:2

střelci: 3x Filip Brdíček, Oliver Konečný, Jakub Hodek

 

1.FC Žamberk vs Spartak Kbely  4:4

střelci: 2x Oliver Konečný, Matěj Hrdina, Filip Brdíček

 

1.FC Žamberk vs SK Benešov  5:3

střelci: 2x Filip Brdíček, Oliver Konečný, Štěpán Barvínek, David Kmeť

 

1.FC Žamberk vs FK Meteor Praha VIII  2:1

střelci: Matěj Hrdina, Jakub Hodek

 

20211113_182846

 

 

 

263