1.FC Žamberk | Vyhodnocení halové sezóny – Mladší přípravka
4296
single,single-post,postid-4296,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

06 Bře Vyhodnocení halové sezóny – Mladší přípravka

V sobotu 26.2.2022 jsme se zúčastnili s týmem mladší přípravky posledního z naplánovaných turnajů na některém z krytých hřišť. Pro rozlučku jsme si zvolili oblíbenou nafukovací halu s umělým povrchem v Praze Kolodějích. Pořadatel díky odhláškám sloučil dva plánované turnaje do jednoho a tak si děti zahrály opravdu vydatně. Po sedmi odehraných zápasech jsme brali konečné čtvrté místo. O lepší umístění nás tentokrát připravil výpadek ve druhém, třetím a čtvrtém zápase ve kterých jsme nebyli schopni vstřelit jediný gól. Pochvalu za turnaj si tentokrát zaslouží Samuel Skucius, který se v posledních týdnech stává velikým vzorem pro ostatní spoluhráče svým příkladným nasazením a neustálou bojovností.

 

V této „halové“ sezóně jsme se zúčastnili celkem 20 turnajů, na kterých jsme 11x zvítězili, 6x skončili druzí a 2x jsme si odváželi třetí místo.  V oddílové klubovně se tak značně rozrostla sbírka trofejí a děti získali spoustu nových zkušeností okořeněné většinou i euforií ze zisku cenného umístění. Z některých turnajů jsme si navíc odvezli i individuální ceny pro nejlepšího střelce, brankáře nebo hráče turnaje. Za startovné náš fotbalový oddíl zaplatil víc jak 33.000,- Kč což výrazně překračuje i částku za členské příspěvky a tak jsme se rozhodli, že poprosíme o pomoc rodiče a trenéry startujících dětí. V této dobrovolné sbírce trenéři zaplatili 5.500,- Kč a sedm rodičů nám přispělo dohromady 5000,- Kč za což jim patří veliké poděkování. Velké poděkování za dopravu dětí na turnaje po celé republice patří zejména Davidu Brdíčkovi, Václavu Foglovi a Tomáši Gažákovi.

 

Výsledky:

1.FC Žamberk vs FC Xaverov  6:1

střelci: 2x Matěj Krátký, 2x Jakub Gažák, Samuel Skucius, Matyáš Fogl

 

1.FC Žamberk vs FK Neratovice Byškovice  0:2

 

1.FC Žamberk vs TJ SK Bášť  0:2

 

1.FC Žamberk vs SK Slavia Paraha dívky  0:6

 

1.FC Žamberk vs FK Meteor Praha VIII  2:1

střelci: Jakub Gažák, Dominik Šroler

 

1.FC Žamberk vs TJ Viktoria Vestec  5:0

střelci: 2x Jakub Gažák, Nikolas Šroler, Tomáš Dostál, Dominik Šroler

 

1.FC Žamberk vs SK Hamr  8:0

střelci: 6x Dominik Šroler, Matyáš Fogl, Samuel Skucius

 

20220226_185444

 

 

 

 

325