1.FC Žamberk | Třetí prohra v přípravě po bídném prvním poločase
4300
single,single-post,postid-4300,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

07 Bře Třetí prohra v přípravě po bídném prvním poločase

České Heřmanice – 1. FC Žamberk 5:1 (5:0)

10., 16., 22., 23., 34. soupeř – 73. Petr Chládek

Ani třetí přípravný zápas nám nepřinesl vítězství, tentokrát proti silnému a ambicióznímu mužstvu Českých Heřmanic, které výkonnostně patří spíše do Pardubického přeboru než 1.B třídy. Na tom ale nic nemění náš velmi slabý a nekoncentrovaný výkon, kterým jsme soupeři doslova darovali vedení jak na zlatém podnosu.

Celý první poločas patřil našemu soupeři, který nás doslova vyučoval ve všech herních činnostech a tak, po 30 minutách bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. První gól jsme inkasovali po standardní situaci, další dva po hrubých individuálních chybách a další dva jen potvrdili náš zmar v prvním poločase. My jsme se za celý poločas zmohli pouze na jedinou šanci Mikuláše Cvika, jeho střela se ale mezi tyče nevešla.

Ke cti týmu slouží, že ale nesložil zbraně a celý druhý poločas jsme byli výrazně aktivnější než v tom prvním. Velmi tomu pomohla i střídání, kdy Petr Chládek, Kuba Kudlačík, David Derka i Dan Janata přispěli ke změně rázu zápasu. Hned v 46 min. po akci Petra Chládka střílel nebezpečně Kuba Stejskal. V 63 min jsme úspěšným presinkem získali míč Kubou Stejskalem a následná parádní střela Kuby Kudlačíka skončila na břevně. V 70 min se prezentoval střelou z dálky kapitán Jírů, ale domácí brankář byl na místě. v 73 min jsme se konečně dočkali gólu, kdy Dan Janata sklepl míč Petrovi Chládkovi a ten završil svůj povedený výkon gólem – 5:1. Do konce zápasu jsme byli aktivnější, ale skóre se již nezměnilo.

Tak jak to ve fotbale chodí, jeden poločas prostě nestačí a nezbývá nám věřit, že v dalších zápasech předvedeme mnohem lepší výkon než ve včerejším zápase.

David Vítek – Tomáš Kotyza (46. Kuba Kudlačík), Kuba Rudolecký, Ondra Veselý (46.Dan Janata), Jirka Trejtnar (70. Tomáš Kotyza) – Filip Bartoš, Lukáš Franke, Jarda Jírů, Kuba Stejskal, Patrik Hauptmann (46. David Derka) – Mikuláš Cvik (46. Petr Chládek).

147