1.FC Žamberk | Starší přípravka 26.3.2022 – UMT Lázně Bohdaneč
4527
single,single-post,postid-4527,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

27 Bře Starší přípravka 26.3.2022 – UMT Lázně Bohdaneč

Tento víkend jsme si naplánovali turnaj v Lázních Bohdaneč. Mohu prozradit, že místní hřiště s umělou trávou, bylo pro nás před 3 lety inspirací, postavit tento typ hřiště v Žamberku. Máme radost, že tato inspirace se v letošním roce splní a zabezpečíme v našem klubu přípravu dětí i v zimních měsících a nebudeme muset trávit tolik času v tělocvičnách.

Zpět k turnaji. Po výkonech na minulém turnaji jsme byli v očekávání, co s našim výkonem provede konfrontace se silnějšími soupeři. Každopádně cíl byl splněn, kluci (jedna holka) sehráli dobré zápasy a určitě nedělali klubu ostudu. Brankář Dan Kaška předváděl v brance výkony, které odpovídají jeho krátké brankářské praxi, ale určitě se nemusí za svůj výkon stydět. Jeden laciný gól za turnaj není špatná vizitka. Obrana pracovala poměrně spolehlivě a i přes několik zaváhání, které jsou v této kategorii očekávané, je vidět jejich postupné zlepšování. Věříme, že postupně začneme nabírat sebevědomí, abychom byli nebezpečnější i dopředu. Z této řady to byl největší křest ohněm pro Emila Švece, který moc turnajů neodehrál, přesto se každým zápasem zlepšoval a jeho menší herní praxe nebyla vidět.

S čím nemůžeme být spokojeni, je útočná snaha našeho týmu. Jeden gól za turnaj je toho jasným důkazem. Pomalé a složité řešení 1/1, vynechávání nebo pozdní příchod do soubojů, nedůrazné bránění při rozehrávce soupeře a v neposlední řadě i neproměňování 100% šancí, to je naše bolest a tady nás bude čekat nejvíce práce.

Sestava: Daniel Kaška, Denisa Menzelová, Filip Chládek, Marek Dostál, Emil Švec, Jakub Petr, Kristián Černý, Tomáš Musil, Matouš Kalášek, Adam Černý, Jakub Fousek.

Žamberk – Nové Město    0:2
Tak zvaný gól zadarmo rozhodl tento vyrovnaný souboj, z kterého bylo vidět, že oba týmy se na turnaji teprve rozehrávají.

Žamberk – Chrudim II.         0:0
Zápas, ve kterém jsme byli lepším týmem. Soupeře jsme nepustili do žádné šance a 3x jsme se ocitli v tváři v tvář brankáři (2x Kristián a 1x Mára) soupeře bez gólového efektu.

Žamberk – Lázně Bohdaneč    1:1   gól: M. Kalášek
Vyrovnaný souboj, ve kterém se hra přelévala z jedné strany na druhou.

Žamberk – Pardubičky  0:1
Po začáteční převaze soupeře jsme hru vyrovnali, bohužel jsme opět zklamali v koncovce (1x Kuba P. sám před gólmanem a 1x Tomáš M. tyč).

Žamberk – Chrudim I  0:3
Závěrečný zápas, z celkovým vítězem turnaje, byl v režii soupeře. Po ustrašeném začátku jsme během 8 minut dostali 3 góly a bylo po zápase. Pozitivní bylo, že poslední pětiminutovka se odehrála na polovině soupeře a dokázali jsme se soupeři herně vyrovnat.

Turnaj jsme završili společnou návštěvou v kině.

167