1.FC Žamberk | Krajský přebor mladší přípravky – Žamberk 24.4.2022
5068
single,single-post,postid-5068,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

26 Dub Krajský přebor mladší přípravky – Žamberk 24.4.2022

Na prvním domácím turnaji krajského přeboru kategorie přípravek v roce 2022 jsme na našem stadionu hostili týmy FK Česká Třebová a SK Polička. Do starší přípravky jsme tentokrát pousouvali pouze Dominika Šrolera a Jaroslava Kovandu, kterým patří velký dík za pomoc této věkové kategorii. Pro nemoc nám chyběly tři tradiční opory Filip Brdíček, Štěpán Barvínek a Jakub Vrba.

 

Poděkování za tradičně krásné fotky patří Janě Štefkové!!!

 

Žlutý tým mladší přípravky 1.FC Žamberk

Na děti hrající v tomto týmu máme s ohledem na jejich výkonnost vždy ta nejpřísnější měřítka a očekáváme parádní fotbalové akce. Na tomto turnaji byli trenéři ale trochu zklamáni z předvedené hry a nasazení většiny dětí. Byli nuceni mnohem častěji děti nabádat k aktivnější hře, kterou se prezentují na tréninku a předvedli ji i děti startující v tomto týmu na prvním jarním turnaji v Chocni. I přes dvě vítězství je však hodnocení hodně rozpačité a určitě by předvedená hra na některá družstva se kterými se potkáme na dalších turnajích v žádném případě nestačila!

 

Výsledky:

1.FC Žamberk vs SK Polička  6:3

střelci: 3x Jakub Hodek, Matěj Hrdina, Jakub Gažák, David Kmeť

 

1.FC Žamberk vs FK Česká Třebová  11:7

střelci: 5x Jakub Hodek, 5x Oliver Konečný, David Kmeť

 

Modrý tým mladší přípravky 1.FC Žamberk

V prvním utkání jsme změřili síly  s Poličkou a bylo se na co dívat. Hrál se  na obou stranách útočný fotbal a kluci předváděli pěkné fotbalové akce .
V druhém utkání se nám už tak nedařilo a soupeř prokázal větší fotbalovost. Náš tým zaslouží pochvalu za bojovnost a rodiče poděkování za podporu.
Výsledky:

1.FC Žamberk vs SK Polička  15:9

střelci: 6x Patrik Kořán, 3x Tomáš Koudelka, 2x Eliáš Plundra, Matyáš Fogl, Lukáš Musil, Aleše Mihulka, Kryštof Urlich

 

1.FC Žamberk vs FK Česká Třebová  3:17

střelci: Matyáš Fogl, Patrik Kořán, Eliáš Plundra

 

IMG_7156

IMG_7125

IMG_7179

IMG_7298

103