1.FC Žamberk | 1.FC Žamberk – Choceň 1:8
5200
single,single-post,postid-5200,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

22 Kvě 1.FC Žamberk – Choceň 1:8

Ze svého stínu jsme nevystoupili ani v zápase s předposledním týmem tabulky. Přestože jsme se v utkání ujali vedení po brejku J. Černého, tak naši euforii z vedení soupeř ihned po rozehrání zchladil vyrovnávací brankou. Vyrovnaný stav vydržel do 34.minuty, kdy soupeř slepenými góly odskočil do dvoubrankového vedení, když zvláště gól na 2:1 jsme soupeři věnovali doslova na zlatém podnose. Ještě do přestávky jsme měli obrovskou příležitost ke snížení, ale nařízenou penaltu neproměnil K. Várady. Ve druhém poločase se hrálo většinou na naší polovině a soupeř převahu nad naším mladým týmem vyjádřil pěti góly v naší síti.
Sestava: Bartoš – Šípek, Šedivý, Várady, Fajfr – Jirásek, Nýdl, Hájek O., Masopust, Chejnovský, Černý J. (Krejsa, Fenik, Huška, Fogl, Lot)