1.FC Žamberk | 1. FC Žamberk – Dolní Újezd 0:7
5305
single,single-post,postid-5305,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

12 Čer 1. FC Žamberk – Dolní Újezd 0:7

Tvrdou lekci nám uštědřili hostující mladší žáci v posledním domácím utkání. Náš výborný vstup do utkání, kdy jsme si vytvořili pět dobrých brankových příležitostí, utnul soupeř v deváté minutě proměněným prvním útokem v zápase. Po opadnutí šoku z inkasované branky, jsme soupeře opět začali přehrávat, ale další vážnější situace u branky náš tlak nepřinesl. Naopak dalším gólem nás potrestal soupeř, který skóroval v poslední minutě poločasu. Odhodlání zvrátit ve druhém poločase nepříznivý stav zmrazil soupeř hned ve druhé minutě, kdy zvýšil na 3:0. Ve zbytku utkání se i přes naší snahu a několik slibných šancí o korekci výsledku, skórovat nepodařilo, kdežto soupeř dalšími brankami trestal každý naši nedůslednost a nedůraz.V tomto utkání nás o lepší výsledek připravila zejména naše nekvalita v řešení situací u soupeřovy branky.
Sestava: Bartoš – Dostál,Lot, Křen, Petr, Menzelová, Krejsa ,Jirásek, Černý J., Černý K., Štěpán, Fajfr, Mihulka, Fenik, Fogl