1.FC Žamberk | Fotbalový kemp – 1. den
5836
single,single-post,postid-5836,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

08 Srp Fotbalový kemp – 1. den

S trochou netrpělivého očekávání jsme dnes ráno vítali na 80 dětí, které se přihlásily na náš fotbalový kemp. Musíme pochválit všechny rodiče, že přišli včas a předali nám jejich ratolesti natěšené a se všemi náležitostmi.
Tento ročník máme hodně nováčků a tak nejdříve následovalo seznámení s programem, fungováním na kempu a dodržováním pravidel. Zástupci trenérů a hráčů přednesli slib, kterým jsme se všichni zavázali k dodržování pravidel chování fair play. Dále jsme představili náš kempový pohár, kde mají právo na trvalé zapsání jména na pohár jen vítězové kempové hry a pohár pro nejlepší gladiátory, kteří v jednotlivých kategoriích změří ve čtvrtek své síly. Nejlepší gladiátoři budou opět trvale zapsání na krásný pohár, který nám Martin Petr vyrobil ze dřeva a budou druhou chloubou našeho kempu.

Pohár kemp Pohár gladiátor

První body naší kempové hry jsme rozdali v dopoledním běhacím pexesu a čekala nás dopolední tréninková jednotka. Podle množství, které děti dokázaly sníst během oběda (hrachová polívka, čevabčiči s bramborem), vydaly se během odpoledne důkladně ze svých sil.

Odpolední ochlazení na místním koupališti přišlo všem k duhu a vrátili jsme se zpět na náš stadion na svačinu. Odpoledne náš čekala další kempová hra a vylosovaní jednotlivci mohli za sebe přidat další body do kempové hry pro své týmy.

V podobném duchu bude i zítřek, jenom s tím, že dopoledne nás navštíví „Létající trenéři“ a mladší žáci odehrají odpoledne přátelský zápas proti Jablonnému.

1 2

3 4 5 6 7 910 11 12

 

 

455