1.FC Žamberk | 2.kolo krajského přeboru starší přípravky – 10.9.2022 Svitavy
5991
single,single-post,postid-5991,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

12 Zář 2.kolo krajského přeboru starší přípravky – 10.9.2022 Svitavy

Černý tým:

Ve druhém kole KP přípravek nás hostil tým ze Svitav na pohledném stadiónu, kde jsme se nejprve utkali v odvetě z prvního kola s týmem z Nemošic.Naši kluci nenechali nic náhodě a po bojovném výkonu zaslouženě vyhráli 7:3.Po jednozápasové pauze na nás čekal domácí tým Svitav.Kluci vlétli do utkání bez respektu a soupeře herně přehrávali.Bohužel se nám nedařilo proměnit vyložené šance a tak jsme v poločase prohrávali 0:1.Druhou polovinu Svitavy přitvrdili hru a dali nám lekci z produktivity.Konečná prohra 1:5 je až příliš krutá.Za předvedený výkon a nasazení zaslouží kluci velkou pochvalu.V posledním utkání nás čekala další odveta proti tradičnímu soupeři z Vysokého Mýta.Kluci bezchybným výkonem zvítězili 6:0.

 

Výsledky:

1.FC Žamberk vs SK Nemošice  7:3

střelci: 2x Filip Brdíček, Tomáš Musil, Jakub Hodek, Štěpán Barvínek, Adam Maivald, Oliver Konečný

 

1.FC Žamberk vs TJ Svitavy  1:5

střelci: Jakub Hodek

 

1.FC Žamberk vs SK Vysoké Mýto  6:0

střelci: 2x Filip Brdíček, 2x Adam Černý, Jakub Hodek, Oliver Konečný

 

Modrý tým:

První zápas naši modří odehráli s týmem z Nemošic, kdy předvedli kvalitní výkon a po hezké přestřelce zaslouženě zvítězili 6:5.
Druhý zápas byl jednoznačný pro tým ze Svitav, který po chybách našich kluků v rozehrávce tyto nekompromisně trestal góly a zvítězil 8:2.
Třetí zápas se soupeřem z Vysokého Mýta byl od prvního hvizdu rozhodčího vyrovnaný, byla vidět velká bojovnost a nasazení, o čem svědčí i konečný výsledek 2:2. Výhra byla na dosah, ale neproměnili jsme hodně vyložených šancí.
Za předvedený výkon musím vyzdvihnout Jakuba Gažáka, který svým „dynamitem“ v noze vstřelil několik krásných gólů.

Výsledky:

1.FC Žamberk vs SK Nemošice  6:5
střelci: 4 x Jakub Gažák, Matěj Musil, Tomáš Koudelka

1.FC Žamberk vs TJ Svitavy 2:8
střelci: Matouš Šrefl, Jaroslav Kovanda

1.FC Žamberk vs SK Vysoké Mýto 2:2
střelci: Jakub Gažák, Jaroslav Kovanda

338