1.FC Žamberk | Vítězná série pokračuje a vezeme tři body ze Semanína
6020
single,single-post,postid-6020,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

17 Zář Vítězná série pokračuje a vezeme tři body ze Semanína

TJ SEMANÍN – 1. FC ŽAMBERK 1:2 (1:1)

7 min. Mikuláš Cvik, 90 min. Lukáš Franke

Vítězná série pokračuje a vezeme velmi důležité tři body z horké půdy Semanína! V zápase, který už pomalu směřoval k remíze, nakonec rozhodla branka Lukáše Frankeho z poslední minuty zápasu a naše mužstvo tak navléklo pátý korálek úspěšné série. Celé mužstvo je potřeba pochválit za výkon, přístup k zápasu a především vůli ve vítězství do poslední minuty zápasu.

Úvodní šanci zápasu zmařil včasným vyběhnutím David Vítek hned v 2 min. zápasu. Naše odpověď snad ani nemohla být lepší, v 7 min. našel Ondra Lang pasem za obranu rozběhnutého Jardu Jírů, ten předložil na malé vápno lahůdku Mikuláši Cvikovi, který se nemýlil – 0:1. Další šance přišla v 19 min., to Ondra Lang připravil po autovém vhazování šanci Mikuláši Cvikovi, jeho střelu ale vyrazil brankář na roh. Další šance přišla v 25 min., začala centrem Kuby Stejskala na Kubu Hušku, ten pohotovou střelou donutil brankáře vyrazit míč na nohu Jirky Trejtnara, ten ale dorážku nezvládl a skóre se neměnilo. Domácí následně vyrovnali hru a hrozili především z brejků, které měly rukopis nejnebezpečnějšího domácího hráče Křepely. Domácí byli nakonec za svou zvýšenou aktivitu odměněni v 33 min., kdy po rohovém kopu a nedůslednosti naší obrany přišlo vyrovnání Votřelem – 1:1. Naše odpověď mohla být blesková, ale Kuba Huška v 36 min. tváří tvář brankáři selhal a gólem neskončila ani následná koncovka Ondry Langa.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se změnou rozestavení a střelou Kuby Hušky v 48 min., tu ale zneškodnil domácí brankář. V 54 min. nacentroval z rohu Jarda Jírů přesně na hlavu Lukáše Frankeho, jeho gólovou hlavičku ale zastavila domácí obrana. O tři minuty později začala akce u Kuby Rudoleckého, následnou přihrávku si na hranici šestnáctky převzal Mikuláš Cvik, jeho střela ale trefila jen domácího brankáře… Domácí nadále hrozili z nebezpečných brejků a v 69 min. střílel nebezpečně Křepela, jeho tečovaná střela skončila rohovým kopem. V 72 min. se dostal k odraženému míči Mikuláš Cvik, střela se ale mezi tyče nevešla. O pár minut později pronikl do šestnáctky Filip Bartoš, jeho následný centr chtěl zužitkovat z otočky Ondra Lang, střela ale skončila nad domácí brankou. Domácí zahrozili trestným kopem v 81 min., kdy střelu nestárnoucího Sokola musel nadvakrát likvidovat pozorný David Vítek. Když už se všichni aktéři smiřovali s remízou, tak přišla 90 min. Na levé straně se prosadil Jarda Jírů a jeho centr s pomocí brankáře zužitkoval důrazný hrdina okamžiku Lukáš Franke – 1:2. Rozhodčí následně ukončil zápas a v našem táboře vypukla zasloužená radost z vítězství.

David Vítek – Tomáš Kotyza, Kuba Stejskal, Kuba Molnár – Kuba Huška (59. Filip Bartoš), Kuba Rudolecký, Lukáš Franke, Jarda Jírů, Jirka Trejtnar – Ondra Lang, Mikuláš Cvik

Střely na branku 2:9, mimo branku 1:4
Rohy 6:7, ofsajdy 5:4, fauly 6:12

296