1.FC Žamberk | 1.FC Žamberk – Nemošice 4:7
6113
single,single-post,postid-6113,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

03 Říj 1.FC Žamberk – Nemošice 4:7

Druhý celek tabulky z Nemošic byl naším dalším soupeřem na domácím hřišti. V prvním poločase hosté potvrzovali svoji kvalitu a dostali nás pod vytrvalý tlak. Skóre se měnilo hned ve druhé minutě z první střely na naši branku. Do poločasu se rozvlnila síť za naším brankářem už jen ve třech případech, i když šancí měl soupeř dost. Začátek druhého poločasu zastihl soupeře v nedbalkách a J. Černý dokázal vsítit dva góly a dodat nám patřičné sebevědomí a na hřišti jsme měli navrch. Hosté si ale dokázali pomoct z rohových kopů, kde využívali svoji výraznou výškovou převahu a opět odskočili do čtyřbrankového vedení. Po jednom z našich mála rohů a důrazu před brankou přišlo snížení na 3:6 a vzápětí skóroval K. Várady povedenou střelou z dálky. Poslední slovo ve skóre měli ale hosté, když krátce před koncem proměnili samostatný únik. Zejména za druhý poločas, který jsme vyhráli 4:3, si kluci zaslouží pochvalu za bojovný a týmový výkon.