1.FC Žamberk | Desáté kolo krajského přeboru mladší přípravky 29.4.2023
6623
single,single-post,postid-6623,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

16 Kvě Desáté kolo krajského přeboru mladší přípravky 29.4.2023

Druhé jarní kolo jsme sehráli za deštivého počasí v Moravské Třebové se soupeři ze Svitav a s domácím týmem z Moravské Třebové.

„Žlutý tým“ skupina A

sestava: Nathalie Blechová, Jakub Gažák, David Kalous, Patrik Kořán, Lukáš Musil, Eliáš Plundra, Samuel Skucius, Tadeáš Vašina

1.FC Žamberk vs SKP Slovan Moravská Třebová 4:14

V prvním zápase jsme se opět po týdnu postavili Moravské Třebové a měli jim co vracet. Začali jsme sice velmi dobře a ujali se vedení 2:0, to byla pro soupeře ovšem jediná slabá chvíle utkání a od páté minuty nás přehrával. První poločas (stav 4:6) se naši hráči drželi zuby nehty a celkem úspěšně odvraceli útoky protihráčů a sem tam se podívali i na útočnou polovinu hřiště, na ten druhý se však soupeř koncentroval a zasadil nám tvrdou ránu.

střelci: Samuel Skucius 2, Patrik Kořán, Jakub Gažák

1.FC Žamberk vs TJ Svitavy 5:15

Druhý zápas se nesl v podobném duchu a my byli horším týmem. Utržili jsme pár ran a i díky slabšímu výkonu rozhodčího, který zápas dle mého názoru absolutně nezvládl, jsme z různých důvodů dohrávali pouze s jedním hráčem na střídání a dostali další devastující prohru. Za prohru ovšem vinit sudího nemůžeme, protože soupeř měl spoustu prostoru a času na svoji hru, což následně potrestal góly.

střelci: Jakub Gažák 2, Samuel Skucius, Eliáš Plundra, Natálka Blechová

„Modrý tým“ skupina B

sestava: Mikuláš Diblík, Aleš Hájek, Nela Kalousová, Václav Leksa, Aleš Mihulka, Vojtěch Pelikovský, David Pelikovský, Tobias Táborský

Náš druhý tým měl o poznání lepší formu, i když to při pohledu na druhé utkání tak nevypadá. Proti Třebové sehráli děti velmi vyrovnaný zápas, chvílemi vedl jeden či druhý tým a k vidění bylo spoustu branek. Ke konci zápasu hráči trochu polevili v obraně a dostali rozhodující tři branky, za výsledek se však nemusí vůbec stydět. Oproti tomu nám tým ze Svitav nám ukázal mnohem větší herní kvalitu a zaslouženě vyhráli.

1.FC Žamberk vs SKP Slovan Moravská Třebová 8:10

střelci: Tobias Táborský 2, Aleš Hájek 2, David Pelikovský 2, Aleš Mihulka, vlastní

1.FC Žamberk vs TJ Svitavy 2:15

střelci: Mikuláš Diblík, Nela Kalousová