1.FC Žamberk | MU: TJ Svitavy B – 1. FC Žamberk
7243
single,single-post,postid-7243,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

04 Dub MU: TJ Svitavy B – 1. FC Žamberk

TJ Svitavy B – 1. FC Žamberk 3:2 (1:0)

 

Branky: 40. Palatka Jan, 72. s 86. Juřík David – 78. a 88. Cvik Mikuláš

 

Svitavy:

Ťapaják Rastislav –

Tůma Jiří, Maurer Šimon, Svoboda Dominik, Ovad Miroslav –

Palatka Jan, Kuda Roman (70. Juřík David), Dürr Karel, Ryšavý Michal (76. Fisheriuk Mykhailo), Brázda Michal –

Špička Jan (73. Juřík Pavel)

 

Žamberk:

Vítek David –

Hernych Tomáš, Stejskal Jakub, Molnár Jakub, Veselý Ondřej –

Chlumecký Tomáš (55. Kořán Filip), Jírů Jaroslav, Kmoch Tomáš (46. Franke Lukáš), Huška Pavel, Trejtnar Jiří –

Bartoš Filip (55. Cvik Mikuláš)

 

Poslední březnovou sobotu naše A mužstvo zajíždělo k utkání do Svitav, kde se utkalo s místním B mužstvem. Utkání odpovídalo svoji důležitosti a moc fotbalové krásy ani šancí nepřineslo. V prvním poločase byli lepší domácí. My jsme působili bojácně a směrem dopředu nebyli vůbec nebezpeční. Do velkých příležitostí jsme však domácí nepouštěli. Jedinou výjimkou byla situace z 40. minuty, kdy po Svitavy využili našich chyb a dostali se do zaslouženého vedení.

Ve druhém poločase jsme zvýšili aktivitu, měli míč více v držení, ale výraznější příležitosti nepřicházeli. Navíc domácí v 72‘ po rychlé kombinaci zvýšil na 2:0 D. Juřík. Na tuto branku jsme odpověděli podobným gólem a po narážečce s Pavlem Hušku uklidil míč k tyči Mikuláš Cvik. Další naše šance přišla o 4 minuty později, kdy z přímého kopu i s pomocí zdi pálil těsně vedle Jarda Jírů. Rozhodnutí zápasu padlo v 86. minutě. Domácí po naší nedisciplinovanosti dostali šanci nepřímého volného kopu z malého vápna, kterou opět využil D. Juřík. O dvě minuty později v 88‘ již pouze korigoval výsledek Mikuláš Cvik, kdy využil míč za obranu a lobem překonal brankáře domácích a stanovil tak konečný výsledek 3:2.

 

 


 

116