07 Zář 1.kolo KP mladších přípravek v Česká Třebové
V sobotu 6.9. se v České Třebové konal první mistrovský turnaj v sezóně 25/26 mladších přípravek pro kategorie U8 a U9. Našimi soupeři byly na úvod týmy České Třebové, Lanškrouna a Ústí nad Orlicí.
Čas úvodních zápasů byl stanoven na devátou hodinu ranní, kdy se na stadionu shromáždilo mnoho talentovaných mladých hráčů, jejich rodinných příslušníků a fanoušků. Všechny děti pokazovaly během turnaje nejen skvělé dovednosti, ale i týmového ducha a fair play.
V kategorii U8 se do turnaje zapojilo těchto 9 dětí ročníků 2018 a 2019 : Miky Pavelka, Kryštof Plundra, Markét Šponarová, Šíma Chlumecký, Marťas Hájek, Krisťa Hűbner, Táďa Brožek, Tobik Novotný a Adam Šimek. Ti se postupně vystřídali na všech pozicích. Všichni hráči se snažili podat co nejlepší výkony a odměnou jim byly i krásné výsledky, které ale stále nejsou na prvním místě.. 
Mladší přípravka U8:
Žamberk – Č. Třebová 10:5 ,
Kryštof Plundra 3x, Miky Pavelka 2x, Markét Šponarová 2x, Šíma Chlumecký, Marťas Hájek, Krisťa Hűbner
Žamberk – Lanškroun 7:5
Miky Pavelka 2x, Kryštof Plundra 2x, Táďa Brožek 2x, Šíma Chlumecký
Žamberk – Ústí n.Orl. 6:10
Miky Pavelka 3x, Tobik Novotný 2x, Marťa Hájek
V kategorii U9 bojovalo těchto 8 dětí David Hájek, Ondra Kohout, Domča Koukol, Niky Scucius, Davča Kacálek, Domča Salabová, Berťas Niessner,a Elinka Plundrová, které taktéž předváděly skvělé výkony. Výsledkově to na soupeře, ale tentokrát nestačilo a to především proto, že i tady jsme měli některé děti r.2018 a měřili se tak s dětmi i více než o rok staršími! I tak se ale neztratily a svým soupeřům svoji bojovnosti nedaly nic zadarmo! A my trenéři máme rozhodně na čem stavět 
Mladší přípravka U9:
Žamberk – Č.Třebová 1:10
Domča Koukol
Žamberk – Lanškroun 1:12
David Hájek
Žamberk – Ústí n.Orl. 1:22
Ondra Kohout
Úvodní turnaj nám opět ukázal, jak mezi mladými fotbalisty v Žamberku roste nadšení a talent.
Už se těšíme se na další turnaj, který nás čeká příští neděli v Nemošicích .