10 Kvě Mladší přípravka stále v akci!
Po úvodních turnajích KP na domácí půdě a v sousedním Letohradu jsme odehráli další turnaj v sobotu 2.5. v Pardubicích. A i tam jsme navázali na kvalitní výkony a herně se neztratili, byť výsledkově nám turnaj přinesl jen jedno vítězství v kategorii U9. O následujícím víkendu nás čekal volný los a tak jsme využili této příležitosti k sehrání několika přátelských zápasů. Nejprve jsme na domácím trávníků změřili síly se sousedním Kláštercem v kategorii U8, ve čtvrtek to pak byl zápas pro U7 (4+1), U8 (4+1), U9 (5+1) kde naše pozvání přijal nedaleký FK Choceň. V sobotu jsme využili naše bambiny a několika dětmi r.2019 je doplnili na turnaji v Letohradě, abychom pak víkend mohli zakončit velice kvalitním turnajem v Nymburku, kde jsme využili skvělé spolupráce s trenéry SK Vysoké Mýto (Děkujeme!) a čtyřmi dětmi doplnili tým U9. A ani tady se rozhodně neztratili a pomohli tak k zisku 6.místa z celkového počtu 14-ti účastníků, přičemž vítězi turnaje se staly dívky U10 SK Slavia Praha, které ve finále udolaly o rok mladší kluky z Mladé Boleslavi! Přidáváme pár momentek a těšíme se na další 








