1.FC Žamberk | Turnaj starší přípravky v Týništi nad Orlicí
3029
single,single-post,postid-3029,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

14 Čer Turnaj starší přípravky v Týništi nad Orlicí

Na závěr jarní sezóny jsme přihlásili naše děti ročníku 2011 a 2012 na turnaj do Týniště nad Orlicí -13.6.2021.

Po organizačních zmatcích, kdy nám byl změněn herní plán turnaje a my přijeli pozdě na úvodní zápas, jsme do turnaje vstoupili proti družstvu Semil. Ve vyrovnaném zápase jsme bohužel byli smutnější tým a prohráli 2:1. V druhém zápase jsme si vše vynahradili a porazili Lípu nad Orlicí 2:0.
I třetí zápas byl vyrovnaný a po prospaném začátku, kdy jsme prohrávali o dva góly, mužstvo dokázalo zápas dovést do nerozhodného výsledku.

Do této doby bylo vše relativně v pořádku. Pak jsme ale kvůli pozdnímu příjezdu museli absolvovat 5 zápasů za sebou s jednou 18 min. přestávkou a to bylo nad naše fyzické i morální síly. Nutno podotknou, že i týmy, které nás porážely, předváděli kvalitnější fotbal a větší individuální dovednosti. Celkové 7. místo proto bylo pro náš tým zcela zasloužené.

Věřím, že to byla pro nás všechny zkušenost a čeká nás hodně práce, aby jsme mohli těmto týmům částečně konkurovat.

Výsledky:

Žamberk – Semily 1:2 (Černoch T.)
Žamberk – Lípa nad Orlicí 2:0 (Černý A., Černý K.)
Žamberk – Dobruška/Opočno 2:2 (Fousek J., Černý K.)
Žamberk – Náchod 0:7
Žamberk – Cidlina N/B 0:7
Žamberk – Týniště nad Orlicí 0:5
Žamberk – Hradec Králové 0:10

TNO  TNO1  TNO2

367