1.FC Žamberk | Turnaj mladší přípravky Dolní Dobrouč 19.3.2022
4328
single,single-post,postid-4328,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

22 Bře Turnaj mladší přípravky Dolní Dobrouč 19.3.2022

V sobotu 19.3.2022 jsme se rozdělili na dva týmy. Polovina týmu odjela hrát na turnaj do Chotěboře a druhá polovina hájila dobré jméno Žambereckého fotbalu na halovém turnaji v Dolní Dobrouči. Bohužel se nám tentokrát nedařilo ani výsledkově ani herně. Až na malé vyjímky klukům chyběla bojovnost a touha po vítězství. To se odrazilo i na konečném umístění, kdy jsme skončili bohužel poslední. Poslední kaňkou pak bylo čištění sportovní podlahy, když někteří naši hráči neměli vhodnou sálovou obuv a trenéři tak museli na kolena a vyčistit celou plochu tělocvičny od vzniklých šmouh. Pochvalu zde zaslouží některé naše děti, které se k trenérům přidali!

 

Výsledky:

1.FC Žamberk vs FK Letohrad „B“  3:3

střelci: Tomáš Dostál, Eliáš Plundra, Samuel Skucius

 

1.FC Žamberk vs FK Letohrad „A“  0:3

 

1.FC Žamberk vs Sportovní klub Rybník  0:7

98