1.FC Žamberk | Na závěr přípravy prohra v Letohradě
single,single-post,postid-6830,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

05 Srp Na závěr přípravy prohra v Letohradě

Sestava: Vítek( 46´Bartoš) – Molnár, Stejskal, Veselý(60´Vítek) – Huška J. (30´Kmoch), Franke (50´Vanický), Jírů, Brebis(46´Rudolecký), Chládek – Chlumecký, Bartoš

Statistiky:

Střely na branku – 6:7

Střeli mimo – 11:7

Rohy – 7:8

Poslední přípravné utkání jsme odehráli na půdě Letohradu s tamní rezervou ve značně kombinované sestavě, kdy se dokonce na 30 závěrečných minut postavili vedle sebe do útoku naši brankáři. Přesto jsme především v prvním poločase odehráli slušnou partii se spoustou možností vstřelit branku. To se nám však bohužel nepodařilo. Ve druhém poločase nás pak domácí tým postupně začal přehrávat a po několika neproměněných šancích se v 90´ přeci jen jedna střela ujala, skončila za zády Jirky Bartoše a znamenala tak porážku 1:0. Příští neděli nás již čeká ostrý start na hřišti Proseče a tam se teprve ukáže jak jsme na soutěž připraveni.