1.FC Žamberk | Ztráta bodů na domácím trávníku
single,single-post,postid-6895,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

04 Zář Ztráta bodů na domácím trávníku

1.FC Žamberk – SK Zámrsk    2:3 (2:3)

Branky: Jírů, Derka

Sestava : Vítek – Kotyza, Molnár, Stejskal, Hernych – Bartoš, Kmoch (75´Brebis), Jírů, Derka – Chlumecký (77´Chládek), Cvik

Utkání se zatím nejkvalitnějším soupeřem jsme nerozehráli dobře a naše ambice na bodový zisk držel v úvodních poločase především David Vítek v naší brance. Soupeř byl aktivnější a vytvořil si více brankových příležitostí než my a tři z nich včetně penalty dokázal zužitkovat. Nám se podařilo zásluhou Jardy Jírů a Davida Derky skórovat dvakrát a tak se šlo do kabin za stavu 2:3. Ve druhém poločase jsme přezvali iniciativu, ale většina akcí končila ještě před vápnem a nebo v náručí gólmana hostů. A když po ruce hostujícího hráče v pokutovém území v 85´ zůstala píšťalka sudího němá, určil výsledek zápasu již první poločas.