single,single-post,postid-7061,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

16 Říj A mužstvo doma nestačilo na Skuteč

1.FC Žamberk – FK Skuteč  3:5 (1:3)

Branky: Kořán, Cvik, vlastní

Sestava: Vítek – Kotyza, Stejskal, Molnár – Bartoš (86´Rudolecký), Jírů, Huška (63´Brebis),Veselý (46´Trejtnar), Derka (63´Kmoch) – Kořán (86´Pavelka), Cvik

Divoký zápas, alespoň co se týká výsledku, pro nás začal do bobře a již v 10 minutě nás dostal se štěstím do vedení Miky Cvik. Paradoxně to byl ale moment, který nastartoval hosty. Ti začali udávat tempo hry, bylo jich plné hřiště. Individuální schopnosti doplňovali pohlednými kombinacemi a zaslouženě ještě do poločasu otočili stav na 1:3. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním a ve snaze se zápasem ještě něco udělat. A v 63´ z toho byla naděje v podobě kontaktního gólu Filipa Kořána po pěkné kombinaci s Miky Cvikem. Další naše šance však zůstali nevyužity a tak přišel zákonitý trest. Netolický se dostal po rohu v 79´ k odraženému míči a nikým neatakovaný uklidil míč do šibenice 2:4. To nás definitivně položilo a navíc chvíli na to v 86´ tentýž hráč využil naší ztráty míče na půlce hřiště a po rychlém výpadu zvýšil již na 5:2 pro hosty. V 90´minutě dal konečnou podobu výsledku ukázkový vlastenec hostujícího kapitána, když jeho malá domů přeskočila nohu brankáři a míč doputoval až do sítě a kosmeticky tak upravil na 3:5.

Odehráli jsme utkání s doposud nejlepším a nejfotbalovějším soupeřem a je třeba sportovně uznat, že v Žamberku zvítězil zcela zaslouženě.