single,single-post,postid-7236,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Branky: 31. vlastní, 45. Trejtnar Jiří – 88. Menc Vítězslav

Clumecký Tomáš (64. Kořán Filip), Kmoch Tomáš (64. Franke Lukáš), Jírů Jaroslav, Huška Pavel (88. Huška Jakub), Trejtnar Jiří (87. Veselý Ondřej) –

Bartoš Filip (91. Chládek Petr)

Proseč:

Lampárek Josef –

Marek Zdeněk (69. Vopařil Šimon), Marek Jaroslav, Kunhart Zdeněk, Hromátka Petr (85. Janecký Jiří) –

Sila Jaromír (73. Romportl Filip), Mareš Tomáš, Plosza Michal, Menc Vítězslav, Rybyčka Tomáš (85. Volf Jaroslav) –

Klíma Radek (82. Marek Martin)

K prvnímu utkání jarní sezóny jsme na domácím hřišti přivítali tým FK Proseč. První poločas byl z naší strany povedený, když jsme více drželi míč na svých kopačkách a byli jsme i nebezpečnějším družstvem. Na první gól jsme čekali do 31. minuty, když si po rohu srazil míč do vlastní sítě Radek Klíma. Těsně před přestávku se nám podařilo navýšit vedení na 2:0, když se po pěkné akci trefil kapitán Jirka Trejtnar.

Ve druhé pulce jsme se vlivem výsledku stáhli do obraného bloku. Proseč držela více míč na svých kopačkách, ale my jsme je pozornou obranou nepouštěli do střeleckých příležitostí. Naopak z našich brejků jsme se dostali do několika výborných šancí, bohužel jsme je nedokázali proměnit. Trest přišel v 88. minutě, kdy se po naší chybné reakci na prodloužený míč dostala Proseč ke střele a následnou dorážkou Vitězslav Menc snížil na 2:1. V závěru utkání měla Proseč ještě jednu šanci na vyrovnání. Naštěstí pro nás akci zastavil offside a my tak mohli slavit vítězný vstup do jara.