1.FC Žamberk | 11. kolo krajského přeboru starší přípravky – 5.5.2024 Žamberk
7310
single,single-post,postid-7310,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

14 Kvě 11. kolo krajského přeboru starší přípravky – 5.5.2024 Žamberk

Poprvé na jaře jsme měli možnost na domácím stadionu pořádat turnaj krajského přeboru přípravek. V 11. kole jsme přivítali týmy TJ Jiskra Ústí nad Orlicí/TJ Sokol Libchavy, SK Vysoké Mýto a MFK Chrudim.

Skupina „A“ – modrý tým:

sestava: Jakub Vrba, Štěpán Barvínek, David Kmeť, Matěj Hrdina, Dominik Šroler, Jaroslav Kovanda, Jakub Hodek, Oliver Konečný, Filip Brdíček

Ve třiceti odehraných zápasech jsme našli pouze ve třech přemožitele, ale bohužel na domácím turnaji nám to tentokrát výsledkově moc nevyšlo a hned dvakrát jsme museli zkousnout hořkost porážky. Především zápas s Ústím nad Orlicí se nám herně nepovedl a tak podruhé v řadě jsme tomuto soupeři gratulovali k vítězství. S oslabeným týmem Vysokého Mýta jsme si v pohodovém tempu zastříleli a nejhezčí náš zápas sehráli s týmem MFK Chrudim. I přes porážku jsme naše kluky chválili za nasazení a předvedenou hru. Škoda, že takových zápasů neodehrajeme v sezóně krajského přeboru mnohem víc! Výkonnostní rozdíly jsou mezi týmy veliké a ani oddíly jako FK Pardubice se zcela nesnaží tuto výkonnost v soutěži zvyšovat.

Výsledky:

1.FC Žamberk vs TJ Jiskra Ústí nad Orlicí/TJ Sokol Libchavy  1:3

střelci: Jaroslav Kovanda

1.FC Žamberk vs SK Vysoké Mýto  16:1

střelci: 4x Oliver Konečný, 4x Filip Brdíček, 3x Jakub Hodek, 2x Dominik Šroler, Jaroslav Kovanda, Matěj Hrdina, Štěpán Barvínek

1.FC Žamberk vs MFK Chrudim  1:4

střelci: Jakub Hodek

Skupina „B“ – černý tým

sestava: Jakub Gažák, Pavel Géring, Robin Hájek, David Kalous, Matěj Krátký, Denis Navrátil, David Pelikovský, Eliáš Plundra, Samuel Skucius, Matouš Šrefl, Nikolas Šroler

Úvodní zápas měl dva rozdílné poločasy. V prvním byl náš tým ospalý a nikomu se nechtělo udělat „krok navíc“, díky čemuž jsme prohrávali 2:5. Kluci ale v druhé půli zabojovali, soupeře k máločemu pustili a otočili nepříznivý výsledek.

Druhé utkání mělo opačný průběh. I když jsme během několika minut vedli 4:0 a vypadalo to, že máme vše pod kontrolou, přestali jsme najednou hrát dosud předvedenou hru a soupeř toho využil.

Poslední zápas proti dosud neporažené Chrudimi jsme odehráli i přes výsledek vcelku dobře. Většina dětí makala na sto procent a nechtěla soupeři dát nic zadarmo. Ten však i přes všechnu naši snahu ukázal svoji velikou kvalitu a zaslouženě vyhrál.

Výsledky:

1.FC Žamberk vs TJ Jiskra Ústí nad Orlicí/TJ Sokol Libchavy 8:5

branky: 2 x Eliáš Plundra, 2 x Jakub Gažák, Matouš Šrefl, Nikolas Šroler, Denis Navrátil, Pavel Géring

1.FC Žamberk vs SK Vysoké Mýto 5:7

branky: 2 x Pavel Géring, Jakub Gažák, Samuel Skucius, Eliáš Plunra

1.FC Žamberk vs MFK Chrudim 1:12

branky: Pavel Géring