1.FC Žamberk | 12. kolo krajského přeboru starší přípravky – Nemošice 11.5.2024
7315
single,single-post,postid-7315,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

14 Kvě 12. kolo krajského přeboru starší přípravky – Nemošice 11.5.2024

Ve dvanáctém kole krajského přeboru přípravek nás hostil tým z Nemošic, kde jsme postupně změřili sílí s týmy Moravské Třebové, Pardubic a na závěr s domácími Nemošicemi.
Skupina „A“ – modrý tým:
sestava: Jakub Vrba, David Kmeť, Štěpán Barvínek, Matěj Hrdina, Dominik Šroler, Filip Brdíček, Oliver Konečný, Jakub Hodek, Jaroslav Kovanda
Kluci z prvního týmu dělají v posledních týdnech trenérům a rodičům radost a svojí už typickou týmovou hrou zvládli turnaj bez zaváhání s celkovým skóre 54:4!!!
Výsledky:
1.FC Žamberk – TJ Slovan Moravská Třebová 26:1
střelci: 6x Matěj Hrdina, 5x Jaroslav Kovanda, 4x Filip Brdíček, 3xDominik Šroler, 2x Jakub Hodek, 2x David Kmeť, 2x Oliver Konečný, Štěpán Barvínek
1.FC Žamberk – FK Pardubice 11:3
střelci: 4x Filip Brdíček, 3x Oliver Konečný, 2x Jakub Hodek, Štěpán Barvínek, Jaroslav Kovanda
1.FC Žamberk – SK Nemošice 17:0
střelci: 4x Jaroslav Kovanda, 4x Filip Brdíček, 3x Matěj Hrdina, 2x David Kmeť, Oliver Konečný, Jakub Hodek, Štěpán Barvínek, Jakub Vrba
Skupina „B“ – černý tým:
sestava: Antonín Krček, Matěj Krátký, Nikolas Šroler, Robin Hájek, Matouš Šrefl, Samuel Skucius, Pavel Géring, Eliáš Plundra, Gábina Baťková, Jakub Gažák, Patrik Kořán
Ve skupině „B“jsme na jaře poprvé zaznamenali na jednom turnaji tři porážky. I tak musím konstatovat, že pět ze šesti odehraných poločasů jsme se soupeři hráli vyrovnaný zápas. Pouze v posledním šestém poločase jsme nedokázali proti domácím Nemošicím udržet nasazení z prvního poločasu (2:3) a herně jsme propadli.