1.FC Žamberk | Dorost: Žamberk – Sezemice
single,single-post,postid-7345,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

05 Čer Dorost: Žamberk – Sezemice

Žamberk – Sezemice 5:0 (4:0)  góly: 2x Tinka Martin, 2x Fejkel Lukáš, Kos Robin

Hájek – Toman, Veselý, Nýdl – Fejkel, Kos, Houška, Brebis, Várady – Kořán, Tinka (Barvínek, Tobiáš, Mušuka)

Roli favorita jsme plnili hned od začátku, hned v první minutě po uvolnění od Kořána proměnil Tinka svůj sólo nájezd v první gól zápasu 1:0.
Ve 14´Veselého dlouhý nákop přečetl nejlépe Kos a běžel opět sám na hostujícího brankáře 2:0.
Za další tři minuty jsme se mohli radovat po rohovém kopu Brebise, kdy jeho nákop na zadní tyči uklidil hlavou do branky Fejkel 3:0.
Svůj druhý gól přidal Fejkel ve 34´, kdy po průniku Kořána a uvolnění Fejkela, posledně jmenovaný přeloboval gólmana a vymetl pavučinu 4:0.

Po poločase naše aktivita značně upadla, pohyb hráčů se zhoršil a přesnost našich míčů se také vytrácela. Přesto jsme si vytvořili několik gólových akcí, proměnili jsme bohužel jen jednu. V 54´byl nejdůraznější u míče Tinka, který si sám vybojoval dobrou pozici ke střele a křížnou střelou dal konečnou podobu výsledku 5:0.

V dalším zápase zajíždíme do Poličky/Bystré, kde budeme chtít potvrdit  naše 4. místo v tabulce.