1.FC Žamberk | Jablonné n. Orl. – 1.FC Žamberk 3:1
6587
single,single-post,postid-6587,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

02 Kvě Jablonné n. Orl. – 1.FC Žamberk 3:1

K dalšímu utkání jsme zavítali do sousedního Jablonného n. Orlicí. Od samého začátku utkání jsme se dostali pod tlak fyzicky vyspělejšího soupeře a vlastní polovinu jsme opouštěli pouze sporadicky. Z vytrvalého tlaku se domácí dokázali prosadit gólově pouze dvakrát. Poprvé po naší chybě a podruhé z hodně přísně nařízeného pokutového kopu. Ani ve druhém poločase se průběh hry nezměnil a domácí měli více ze hry. Třetí branka v naší síti padla po trestném kopu zpoza našeho vápna a zaváhání našeho brankáře. V závěru utkání jsme se pokusili s výsledkem něco udělat přeskupili jsme sestavu a uspokojení domácí začali kupit chyby. V 66. minutě snížil střelou k tyči K.Várady. Kontaktní gól a dramatizaci zápasu měl na noze J. Černý, který vystihl slabou malou domů domácích, ale naprosto nepochopitelným řešením ani neohrozil domácí branku. Poté už náš tým neměl sílu vytvořit si další šanci a utkání skončilo stavem 3:1 pro domácí.