1.FC Žamberk | 13.kolo krajské přeboru starší přípravky – 19.5.2024 Žamberk
7325
single,single-post,postid-7325,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

20 Kvě 13.kolo krajské přeboru starší přípravky – 19.5.2024 Žamberk

Na domácím stadionu jsme přivítali soupeře z Poličky, Vysokého Mýta a Lanškrouna. Počasí nám úplně nepřálo a tak se první zápas odehrál ve vydatném dešti a celý turnaj na podmáčeném hřišti.

Skupina „A“- modrý tým

sestava: Antonín Krček, Jaroslav Kovanda, Štěpán Barvínek, David Kmeť, Dominik Šroler, Jakub Hodek, Oliver Konečný, Filip Brdíček, Matěj Hrdina

Minulý týden na turnaji v Nemošicích nastříleli kluci ve třech zápasech 53 branek a střelecký prach jim nezvlhl ani na domácím turnaji. Kluci, až na jeden poločas, hráli pohledný fotbal na který nenašel ani jeden ze soupeřů odpověď. Vysoké Mýto bylo jako jediné ušetřeno díky vlažnějšímu prvnímu poločasu od dvouciferného počtu obdržených branek. I tak se celkové skóre po třech zápasech zastavilo na čísle 48:5. V šesti posledních zápasech jsme se radovali ze 101 vstřelených branek!!! Na jednu stranu máme radost, že kluci v zápasech doslova dominují ale je na nás trenérech aby jsme klukům postavili do cesty i větší výzvy. V týdnu jsme se tak domluvili na zápase s FK Náchod. Hrálo se v Náchodě proti stejně starým dětem místního oddílu v systému 7+1 4x 20 minut. I v tomto zápase jsme předvedli mnoho pohledných akcí a ze zápasu jsme odjížděli velmi spokojeni.

Výsledky:

1.FC Žamberk vs SK Polička  25:2

střelci: 6x Filip Brdíček, 5x Dominik Šroler, 4x Matěj Hrdina, 3x Jakub Hodek, 2x Jaroslav Kovanda, 2x David Kmeť, 2x Štěpán Barvínek, Oliver Konečný

1.FC Žamberk vs SK Vysoké Mýto 9:0

střelci: 4x Filip Brdíček, 2x Matěj Hrdina, Štěpán Barvínek, Jakub Hodek, Dominik Šroler

1.FC Žamberk vs FO Lanškroun 14:3

střelci: 5x Oliver Konečný, 3x Antonín Krček, 2x Jakub Hodek, 2x Filip Brdíček, David Kmeť, Dominik Šroler

Skupina „B“- černý tým

sestava: Matěj Krátký, Tomáš Koudelka, Samuel Skucius, Robin Hájek, Matouš Šrefl, Eliáš Plundra, Vojtěch Pelikovský, David Pelikovský, Gábina Baťková, Denis Navrátil, Pavel Géring

I na druhém hřišti bojovali naši kluci srdnatě. První utkání proti Poličce bylo dlouho výsledkově vyrovnané a nebojím se napsat, že jsme byli lepším týmem. V rozhodujících momentech se nám nedařilo zakončovat spousty nadějných akcí a známé pravidlo nedáš dostaneš nás bohužel dohnalo. Za výkon se kluci určitě nemuseli stydět. To bohužel neplatilo ve druhém zápase proti Vysokému Mýtu, které nás jednoznačně přehrálo, když šli kluci hlavama dolů po zbytečně inkasovaných gólech. Poslední zápas proti dětem z Lanškrouna byl náš nejlepší. Dlouho jsme vedli 4:2 a šahali po výhře, konečná remíza 4:4 není tak podstatná jako to, že klukům se konečně povedlo dostat do herního tranzu známého i jako flow ve kterém je možné podat nejlepší výkon. Pochvalu za turnaj určitě zaslouží naši nejmladší Davča a Vojta Pelikovský, kteří byli hlavní tahouni a šli ostatním příkladem.

Výsledky:

1.FC Žamberk vs SK Polička  5:8

střelci: David Pelikovský, Eliáš Plundra, Tomáš Koudelka, Matouš Šrefl, Denis Navrátil

1.FC Žamberk vs SK Vysoké Mýto 2:9

střelci: Gabriela Baťková, David Pelikovský

1.FC Žamberk vs FO Lanškroun 4:4

střelci:  2x David Pelikovský, Eliáš Plundra, Gabriela Baťková